У Ковелі призупинили опалювальний сезон. Яка ситуація у Луцьку

У Ковелі призупинили опалювальний сезон. Яка ситуація у Луцьку

У зв'язку зі збільшенням температури повітря з 8 листопада всі котельні "Ковельтепло" призупинили подачу тепла. Про це повідомив Ковельський міський голова Ігор Чайка.

Відновити теплопостачання обіцяють після зниження температури.

Яка ситуація у Луцьку Суспільне розпиталося у речника ДКП "Луцьктепло" Антона Безносикова. З його слів, теплопостачання жителям обласного центру наразі не вимикатимуть.

"Йдуть ремонтні роботи з ліквідації витоків на тепломережах, комунальники мають знати, де їх ліквідовувати. Крім того, 9 листопада, частина Луцька буде без світла. Це також вплине на роботу котелень", – зазначив Антон Безносиков.

Зі слів речника, найбільші споживачі Луцька мають в будинках індивідуальні теплові пункти й можуть регулювати температуру у квартирах, орієнтуючись на погодні температурні показники.

Що відомо

  • Станом на ранок, 7 листопада, у 90% житлових будинків у Луцьку подали теплоносій.
  • Опалювальний сезон в місті стартував 3 листопада. Станом на п'ятницю, 4 листопада, теплоносій було подано лише до 260 із 759 будинків.
  • 20 жовтня в обласному центрі розпочали подачу теплоносія у лікарні громади та обласного підпорядкування, які обслуговуються державним комунальним підприємством "Луцьктепло".
  • Торік у Луцьку опалювальний сезон в обласному центрі розпочався 11 жовтня. Першими теплоносій отримали медичні установи та дитячі садки.

Термінові новини читайте в Telegram та Viber Суспільного Луцьк.

На початок