Фільм воєнного журналіста та кінопродюсера з Тернопільщини показали в США, щоб зібрати кошти на ЗСУ

Фільм воєнного журналіста та кінопродюсера з Тернопільщини показали в США, щоб зібрати кошти на ЗСУ

Фільм воєнного журналіста та кінопродюсера з Тернопільщини показали в США, щоб зібрати кошти на ЗСУ
Фото: Михайло Ухман

Фільм воєнного журналіста, кінопродюсера, режисера короткометражних фільмів Михайла Ухмана "Шлях поколінь" показали в США. Під час показу зібрали 3 330 доларів для потреб ЗСУ. Про це повідомив Михайло Ухман.

"В штаті Коннектикут відбувся показ фільму. Представники української діаспори та американці, мали змогу побачити нашу стрічку, яка розповідає про боротьбу українців за свою незалежність в різних поколіннях. Величезна подяка українській громаді в штаті Коннектикут. Ми відчуваємо вашу підтримку, хоча нас розділяють тисячі кілометрів. Ваші дідусі і бабусі, виїхали з України в пошуках кращої долі, рятуючись від кремлівської окупації у минулому столітті. США стали тією країною, яка дала їм і тепер вам нове життя. Дякуємо Вам, що не втрачаєте зв'язок поколінь. Фільм "Шлях поколінь" – це нагадування, як було колись і дороговказ перемоги. Тільки в боротьбі здобувається істина", – каже Михайло Ухман.

Зібрані кошти підуть на закупівлю дронів для Збройних сил України.

У сюжеті стрічки – боротьба українських повстанців з німецькими та радянськими військами, а також російсько-українська війна. Фільм створили за реальними подіями. Використовують раніше записані інтерв'ю з упівцями Ганною Абрамчук та Степаном Петрашем.

Михайло Ухман з Тернопільщини – воєнний журналіст, кінопродюсер і режисер українських короткометражних фільмів. Їздить на передову з 2015 року. Чоловік висвітлює ситуацію в зоні бойових дій, допомагає військовим і збирає матеріали для фільмів про українських героїв.

Окрім цього, Михайло працював над фільмами. Це – документальні та художні стрічки про вояків УПА та сучасних бійців. Також видав книжку "Люди волі". Зараз, каже, його фільми "Шлях поколінь" і "Трохи нижче неба" показують в Англії, Канаді та США.

Що відомо

  • Поміж обстрілами знімає фільми: історія режисера з Тернопільщини
  • На Тернопільщині знімають документальний фільм про воїнів УПА
На початок