Проклинає свою помилку. Неймар готовий на вдвічі менший гонорар задля повернення до "Барси"

Проклинає свою помилку. Неймар готовий на вдвічі менший гонорар задля повернення до "Барси"

Проклинає свою помилку. Неймар готовий на вдвічі менший гонорар задля повернення до "Барси" Associated Press

Метою форварда ПСЖ Неймара є повернення до складу "Барселони", задля якого він навіть готовий погодитися на вдвічі меншу зарплатню й відмовитися від преміальних розміром у 100 мільйонів євро.

Бразильський нападник проклинає помилку, якої він припустився влітку 2017 року, коли вирішив покинути "Барселону" задля переходу до "Парі Сен-Жермен", пише іспанське видання Mundo Deportivo.

Неймар, який уклав контракт з ПСЖ до червня 2022 року , усвідомлює, що економічна ситуація, спричинена пандемією коронавірусу, стане ще однією перешкодою на шляху до повернення в каталонський клуб, утім, він готовий на жертви.

Форвард одразу відхилив пропозицію про бонус у 100 мільйонів євро, яку паризький клуб пропонував бразильцеві, аби лише той подовжив контракт.

Крім відмови від преміальних Неймар також готовий отримувати удвічі менший гонорар, ніж він має в ПСЖ, аби грати за "Барсу". У ПСЖ, як йдеться, він отримує понад 50 мільйонів щорічно.

Портал Transfermrkt оцінює трансферну вартість 28-річного футболіста у 128 мільйонів євро.

Що відомо

Категорії
Олімпіада-2020Паралімпійський спортБаскетболВодний спортКомандні види спортуФормула 1MMAФехтуванняКіберспортІншеОлімпійський спортЗимовий спортPress Start