У начальника Кіровоградської ОВА з’явився перший заступник. Що про нього відомо

У начальника Кіровоградської ОВА з’явився перший заступник. Що про нього відомо

У начальника Кіровоградської ОВА з’явився перший заступник. Що про нього відомо
Колаж: Суспільне Кропивницький

Начальник Кіровоградської обласної військової адміністрації Андрій Райкович призначив 48-річного директора обласного департаменту інфраструктури Павла Конопка своїм першим заступником. Суспільне зібрало інформацію про нього.

Павло Конопко народився 11 липня 1974 року в селищі Криве Озеро Миколаївської області. Є випускником кропивницької льотної академії 1995 року, одружений.

  • з вересня 1995-го по грудень 2011 року працював у Службі безпеки України;
  • з січня 2012-го по серпень 2014 року був головою Представництва товариства з обмеженою відповідальністю"Торговий дім "Руселпром"російський електротехнічний концерн в Україні;
  • з серпня 2014-го по березень 2022 року був директором з виробництва криворізького товариства з обмеженою відповідальністю "Енергополюс";
  • з квітня по жовтень 2022 року очолював департамент інфраструктури Кіровоградської обласної військової адміністрації.

2021 року Павло Конопко брав участь у конкурсі на посаду першого заступника керівника апарату Ради національної безпеки і оборони, та посади не отримав. Про це йдеться в протоколі засідання Комісії з питань вищого корпусу державної служби, опублікованому на сайті Національного агентства з питань державної служби.

Читайте також

Керівник Кіровоградської військової адміністрації Андрій Райкович призначив своєю заступницею з гуманітарних питань волонтерку Катерину Колтунову. Вона розповіла Суспільному, чи поєднуватиме адміністративну та громадську роботу.

Підписуйтеся на новини Суспільне: Кропивницький у Вайбері , Телеграм, Інстаграм та Ютуб
На початок