Дубль за дві хвилини. Українець у чемпіонаті Білорусі блискавично врятував свій клуб від поразки fcslavia.by

Український півзахисник "Славії Мозир" Максим Слюсар двічі відзначився у матчі проти "Вітебська" чемпіонату Білорусі, який продовжують грати з глядачами попри пандемію.

22-річний Максим Слюсар переломив перебіг матчу 7-го туру чемпіонату Білорусі, вийшовши на заміну на 71-й хвилині. "Славія" за 4 хвилини до кінця основного часу поступалася в рахунку 2:1. Утім, на 86-й хвилині українець відновив паритет, зігравши на добиванні. А на 88-й заробив пенальті, і сам його реалізував, принісши своєму клубові перемогу.

Відзначимо, цей матч для луганчанина став першим у поточному сезоні. До білоруського клубу він перейшов у 2017 році. Слюсар є вихованцем "Зорі".

"Славія Мозир" має в активі 10 очок і посідає сьоме місце Вищої ліги. Лідирує "Слуцьк", який має 16 пунктів.

Раніше Суспільне повідомляло, що у чемпіонаті Білорусі забили видовищний гол прямим ударом з кутового.