"З нашого боку все готово". Менеджер Усика розповів про підготовку до бою за абсолютного чемпіона з Тайсоном Ф'юрі

"З нашого боку все готово". Менеджер Усика розповів про підготовку до бою за абсолютного чемпіона з Тайсоном Ф'юрі

"З нашого боку все готово". Менеджер Усика розповів про підготовку до бою за абсолютного чемпіона з Тайсоном Ф'юрі
Usyk-17 Promotions

Сторона українця хоче побитися за всі чемпіонські титули на початку наступного року.

Український боксер Олександр Усик у серпні вперше захистив звання об'єднадного чемпіона світу в надважкій вазі. У поєдинку-реванші з англійцем Ентоні Джошуа Усик здобув перемогу роздільним рішенням суддів за підсумками 12 раундів.

Після бою Усик заявив про своє бажання побитися з іншим британцем Тайсоном Ф'юрі. Той утримує пояс чемпіона світу в надважкій вазі за версією WBC, який у грудні захищатиме в бою зі співвітчизником Дереком Чісорою.

Читайте також: Тайсон Ф'юрі проведе наступний бій з Дереком Чісорою: коли та де відбудеться бій

Відтак потенційна зустріч Усика та Ф'юрі в ринзі відбудеться не раніше 2023 року. Її переможець стане першим абсолютним чемпіоном у гевівейті з часу запровадження чотирьох основних титулів у дивізіоні.

Зі свого боку, команда Олександра Усика повністю готова до організації поєдинку проти Ф'юрі. Про це каналу Secondsout розповів менеджер українця Егіс Клімас.

Що сказав Клімас

  • Про організацію бою з Тайсоном Ф'юрі:
"Усе готово з нашого боку. Усе. Тому зараз тільки одна людина можемо сказати «Так, поїхали» - це Ф'юрі".
  • Про плани Усика, якщо Чисора переможе Ф'юрі:

"Тоді будемо битися за об'єднання титулів з Чисорою. Це бокс. Одного разу ти можеш перемогти, другого разу - програти, ще іншого - провести бій унічию. Трапляються всі можливі сценарії".

  • Про закінчення кар'єри Усиком у разі перемоги над Ф'юрі:

"Подумаємо над цим. Як щодо звільнення всіх титулів [у надважкій вазі], повернення до першої важкої ваги та здобуття всіх титулів там?"

  • Про здатність Ф'юрі перемогти Усика:

"Звісно, [існує] різниця в габаритах. Не на користь Усика. Ф'юрі - гігант. Він хороший боксер. Талановитий боксер, перш за все".

Що відомо

  • У жовтні промоутер Боб Арум, який представляє Ф'юрі, заявив про намір найближчим часом зустрітися з Усиком та його командою для обговорення організації бою за абсолютного чемпіона.
  • Цього тижня Усик назвав бажані дати проведення бою з Ф'юрі. За словами українця, той не хоче влаштовувати поєдинок під час Великого посту напередодні Великодня.
Читайте також: "Не б'юся перед Великоднем". Олександр Усик назвав бажані дати бою з Ф'юрі та пояснив, чому наполягає саме на них
  • Всесвітня боксерська організація (WBO), титул якої утримує Усик, раніше назвала українця боксером 2022 року.
На початок