На Львівщині 4 листопада була загроза удару зі стратегічної авіації з Білорусі

На Львівщині 4 листопада була загроза удару зі стратегічної авіації з Білорусі

На Львівщині 4 листопада була загроза удару зі стратегічної авіації з Білорусі
Суспільне

У п'ятницю, 4 листопада, у Львівській області лунала сирена, що сповіщала про загрозу удару крилатою ракетою зі стратегічної авіації з території Білорусі. Про це повідомив у Telegram очільник Львівської ОВА Максим Козицький.

Тривогу ввімкнули о 16:49. Небезпека не справдилася.

Вранці, 5 листопада, на Львівщині не впровадили графіків погодинного чи аварійного відключення електроенергії на 5 листопада. Ситуація динамічна та може змінюватися упродовж доби.

 Двома евакуаційними потягами у Львів з епіцентрів бойових дій прибули ще 120 людей. До Перемишля зі Львівщини потягами вирушили 544 людини. Через пункти пропуску у Львівській області з України виїхали 19 тисяч 158 людей. На в'їзд оформили 15 тисяч 784 українці.

Також Максим Козицький повідомив, що аграрії Львівщини зібрали понад 60% посівних площ пізніх зернових та олійних культур. Врожай сої, соняшнику та гречки зібрали на 80% площ.

Що відомо

  • Вранці, 4 листопада, над Львівщиною сили ППО збили іранський дрон-камікадзе "Шахед". Про це повідомив начальник Львівської ОВА Максим Козицький.
  • Це перший іранський дрон-камікадзе, який збили на території області. Травмованих та руйнувань немає.
  • Як повідомило Повітряне командування "Захід", у ніч з 3 на 4 листопада, над Україною сили ППО збили 9 шахедів. Один із них — на заході, ще вісім — на сході збили сили ППО повітряного командування "Схід".
На початок