У ДТЕК Донецькі електромережі заперечили знеструмлення всієї області

У ДТЕК Донецькі електромережі заперечили знеструмлення всієї області

У ДТЕК Донецькі електромережі заперечили знеструмлення всієї області
Джерело: pexels.com

Донецька область не знеструмлена повністью, 4-го листопада в регіоні діють стабілізаційні відключення, також в деяких містах та селищах електрики немає, бо мережі пошкоджені обстрілами.

Про це Суспільному заявили у відділі з комунікацій ДТЕК Донецькі електромережі. У пресслубжі заперечили інформацію, яку сьогодні, 4 листопада, оприлюднила пресслужба Покровської міської військової адміністрації у Telegram. У повідомленні написано: "За інформацією від головного диспетчера ДТЕК знеструмлена вся Донецька область".

"Ця інформація не відповідає дійсності. Наразі на Донеччині діють стабілізаційні відключення. Наразі наші фахівці працюють над відновленням електропостачання в одному з районів Покровська, який напередодні потрапив під обстріл", — пресслужба ДТЕК.

Графік ймовірних відключень на Донеччині опублікували на сайті енергетичної компанії.

Що відомо

  • На Донеччині з 1 листопада можливі стабілізаційні відключення електроенергії. ДТЕК Донецькі електромережі опублікували перелік вулиць, де будуть задіяні стабілізаційні відключення електроенергії
  • З 10 жовтня російські війська завдали близько 300 ударів по енергосистемі України, було зруйновано 30% українських електростанцій. Це спричинило масові відключення світла.
  • Директор Центру досліджень енергетики EIR Center Олександр Харченко заявив, що близько 40% загальної інфраструктури та генеруючих потужностей енергетичної системи України серйозно пошкоджено.
  • Заступник керівника Офісу президента Кирило Тимошенко. повідомив, що з 20 жовтня по всій території України будуть запроваджуватись обмеження на користування електроенергією. В першу чергу обмеження стосуватимуться підприємств та заводів, але українців також просять економити електрику. Якщо буде брак електроенергії, то в Україні почнуться віялові відключення світла.

Читайте всі новини Донбасу в Telegram, Viber, Facebook, YouTube та Instagram

На початок