У полтавській школі створили Алею Слави

У полтавській школі створили Алею Слави

У полтавській школі створили Алею Слави
Фото: Суспільне Полтава

У Полтавській школі №30 учні та вчителі висадили три десятки туй на честь українських захисників. Алею Слави створили 4 листопада на території закладу, розповіла Суспільному директорка Оксана Чередник. Дерева купили за гроші батьків та педагогів, а частину надали благодійники.

Учні полтавської школи №30 на клумбі біля закладу висадили три десятки туй.

"Ініціатива створення цієї алеї належить вчителям початкової школи, долучилися і ми. Ми пам’ятаємо про кожного нашого захисника, віримо, що перемога буде за нами. Ця алея буде символізувати нашу віру, перемогу і вдячність нашим захисникам", — каже десятикласник полтавської школи Єгор Степаненко.

У полтавській школі створили Алею Слави
У полтавській школі створили Алею Слави. Фото: Суспільне Полтава

Випускниця закладу, а нині учителька Надія Овчаренко висаджує дерево, зокрема, у пам’ять про свого однокласника.

"Дімка Карасьов – це «Карась» наш, якого так любили ми всі. 24 лютого він першим уже стояв під військкоматом. Загинув він 16 квітня, виконуючи завдання. Він був командиром відділення розвідувального взводу окремої десантно-штурмової бригади. Вони потрапили під обстріл. Буквально вчора (3 листопада – ред.) було б йому 49 років", — говорить учителька полтавської школи Надія Овчаренко.

У полтавській школі створили Алею Слави
Учні полтавської школи №30 на клумбі біля закладу висадили три десятки туй. Фото: Суспільне Полтава

Із Дмитром Карасьовим у Полтаві попрощалися 19 квітня. А ще одного випускника закладу поховали 10 травня. Олександр Дерій приходив у школу після завершення строкової служби, пригадує його класна керівниця.

"Мої діти були просто в захваті від виступу Олександра, коли він з’явився у військовій формі, аксельбантахдекоративні наплічні шнури у деяких військових форма , підтягнутий. Військова справа, мені здається, була його справою. Це кабінет хімії, всі уроки хімії проводили безпосередньо в цьому кабінеті. Він сидів на останніх партах й інколи заважав проводити уроки, все було у нашому шкільному житті. Мені здалося, що я втратила свою дитину", — говорить учителька полтавської школи Світлана Токар.

У полтавській школі створили Алею Слави
У полтавській школі створили Алею Слави. Фото: Суспільне Полтава

"Хочу подякувати тим батькам, які втратили своїх дітей, які захищали, відстоювали незалежність нашої держави. До висадження долучилися ті учні, які зараз перебувають у школі на навчанні, – це учні початкової школи. Також ми запросили учнів старшої школи, були вчителі, техперсонал, усі працівники закладу і також приходили батьки, які теж були долучені", — каже директорка полтавської школи Оксана Чередник.

За словами директорки, дерева придбали за гроші колективу, батьків та благодійника.

На початок