У Владивостоці влада РФ готується до протестів через війну в Україні — Генштаб

У Владивостоці влада РФ готується до протестів через війну в Україні — Генштаб

У Владивостоці влада РФ готується до протестів через війну в Україні — Генштаб
Протести проти мобілізації в Росії. Фото: АР

Керівництво Приморського краю Російської Федерації змушене запроваджувати додаткові заходи безпеки та посилювати поліцейський режим. Про це інформує Генштаб ЗСУ у ранковому зведенні 4 листопада.

У місті Владивосток влада готується до можливих протестних проявів серед місцевого населення, яке висловлює невдоволення через проведені раніше мобілізаційні заходи та великі втрати представників регіону на війні в Україні.

Також у Генштабі повідомили, що на тимчасово захоплених територіях окупанти продовжують порушувати норми Міжнародного гуманітарного права, закони та звичаї ведення війни.

В населеному пункті Піски Старобільського району Луганської області представники так званої “військової комендатури” провели фільтраційні заходи проти місцевого населення. Близько 30 громадян викрали та вивезли у невідомому напрямку. Аналогічні заходи проводяться в населених пунктах вздовж автошляху Олешки – Нова Каховка Херсонської області.

Крім того, автошляхами Херсонської області відзначається посилений рух вантажних та легкових автомобілів з награбованим майном. Значні пограбування відбуваються у Бериславі та прилеглих населених пунктах. Зокрема, з підприємств обслуговування електромереж вивозиться майно та ремонтна база. В населеному пункті Тополівка російські окупанти використовують в якості “живого щита” місцеву школу та дитячий садок, де розмістилось до трьохсот окупантів із технікою.

Читайте також

Мільйони українців без світла, РФ втричі збільшила атаки на фронті. 254 день війни. Онлайн

Армія РФ завдала 4 ракетних та 28 авіаційних ударів — Генштаб

Авіація Сил оборони протягом доби завдала по окупантах 21 удар — Генштаб

Досі незрозуміло, чи будуть російські війська боротися за Херсон — ISW

На початок