Справжніх бомбосховищ у нових районах Києва немає — Кличко

Справжніх бомбосховищ у нових районах Києва немає — Кличко

Справжніх бомбосховищ у нових районах Києва немає — Кличко
Фото: КМДА

У Києві справжніх бомбосховищ не так багато — здебільшого у центрі міста. Вони будувалися за радянських часів, коли готувалися до війни і можливих ядерних ударів. Натомість у нових районах міста бомбосховищ немає взагалі.

Про це в інтерв'ю Радіо НВ розповів мер Києва Віталій Кличко.

За його словами, у столиці є приміщення подвійного використання: підземні паркінги і переходи, метрополітен, який також використовується як бомбосховище.

"У цьому напрямку працюємо і робимо все для того, щоби всі бомбосховища були облаштовані і люди там могли в нормальних умовах перебувати, мали туалет, нормальну вентиляцію, щоби там були зроблені стільці, елементарні умови для того, щоби провести там декілька годин. Вони не повинні там жити, знаходитися постійно, але декілька годин провести в безпеці", — зазначив Кличко.

Що відомо

  • Раніше мер Києва Віталій Кличко повідомив, що грошей на спорудження у столиці нових бомбосховищ та укриттів немає. Тому кияни повинні знати перелік тих укриттів, які вже є, або вміти їх швидко знайти у застосунку "Київ Цифровий".
  • У Києві рятувальники зрізатимуть замки з укриттів, якщо вони будуть зачиненими під час повітряної тривоги. У КМДА наголосили, що споруди цивільного захисту мають бути відчиненими і доступними для мешканців під час загрози ракетних ударів РФ.

Читайте також

Україна повернула 107 полонених, МАГАТЕ не виявила жодних ознак ядерної діяльності. 253 день війни. Онлайн

На початок