У Франції ті, хто пересядуть на ровери, отримають по 50 євро – міністр

У Франції ті, хто пересядуть на ровери, отримають по 50 євро – міністр

У Франції ті, хто пересядуть на ровери, отримають по 50 євро – міністр AP

Франція виплатить кожному, хто після завершення карантину пересяде на ровер, по 50 євро на ремонт велосипедів. Таким чином французька влада буде пропагувати їзду на велосипеді замість використання авто.

Про це міністр навколишнього середовища Франції Елізабет Борн повідомила у Twitter.

Повідомляється, що загалом на програму підтримки велосипедистів виділять 20 мільйонів євро (22 мільйони доларів). Зокрема ці кошти підуть на ремонт велосипедів, установку тимчасових парковок для велосипедів і фінансування велосипедних тренувань.

Борн заявила, що уряд також прискорить програму, що дозволяє роботодавцям компенсувати до 400 євро витрат співробітників, які їздять на роботу.

Французька федерація велосипедного спорту, яка буде координувати програму ремонту велосипедів, заявила, що уряд підготував 300 тисяч чеків на суму 50 євро для програми ремонту, і заявила, що в разі успіху програма буде розширена.

Президент федерації вважає, що велоспорт може сприяти запобіганню другої хвилі пандемії коронавірусу.

Мер Парижа Анна Ідальго заявила в Твіттері, що місто створить нові велосипедні доріжки уздовж найбільш популярних ліній метро. Місто також планує покращити з'єднання велосипедних доріжок з фінансовим районом на західному боці Парижа.

В даний час в Парижі є близько 370 км велосипедних доріжок, і очікується, що тимчасові смуги руху збільшаться до 650 км.

Категорії
Олімпіада-2020Паралімпійський спортБаскетболВодний спортКомандні види спортуФормула 1MMAФехтуванняКіберспортІншеОлімпійський спортЗимовий спортPress Start