На Дніпропетровщині можливі вимкнення електрики

На Дніпропетровщині можливі вимкнення електрики

На Дніпропетровщині можливі вимкнення електрики
Суспільне Дніпро

З 21.35 2 листопада на Дніпропетровщині можливі вимкнення електрики. Як повідомили Суспільному в "ДТЕК Дніпровські електромережі", їх запроваджують для стабілізації енергосистеми.

Графік можливих вимкнень оприлюднили на сайті компанії.

Укренерго повідомило, що запроваджує обмеження електропостачання у Дніпропетровській, Запорізькій та Кіровоградській областях.

"Тимчасові обмеження необхідні, щоб зменшити навантаження на мережі та уникнути повторних аварій після того, як електромережі були ушкоджені ракетними обстрілами та атаками дронів росіян", — ідеться у повідомленні.

Що відомо

  • Уранці 10 жовтня російські війська завдали масованих ракетних ударів по об’єктах на території України. Внаслідок ударів Росії по інфраструктурі України пошкодили електропостачання у 15 областях.
  • Близько 30% енергетичної інфраструктури України було уражено за два дні обстрілів, повідомив міністр енергетики Галущенко.
  • Дніпропетровщина переходить на режим "тотальної економії" електрики з 7.00 до 23.00, заявила обласна влада. На Дніпропетровщині 27 жовтня проходили стабілізаційні відключення електроенергії.
  • У Дніпрі запровадили графік роботи вуличного освітлення. Вулиці освітлюються до 20:00, мости – до 23:59.
  • У Павлограді на Дніпропетровщині ухвалили низку рішень для економії енергоресурсів. Зокрема, вирішили обмежити роботу кафе та ресторанів до 20-ї години, а також рекомендувати кондитерським та хлібобулочним цехам виготовляти продукцію з 11-ї до 16-ї години.

Читайте також

Задля економії електроенергії у Дніпрі внесли зміни в роботу електротранспорту

У місті на Дніпропетровщині зовнішнє освітлення вулиць ввечері працюватиме дві години

У місті на Дніпропетровщині задля економії електрики змінили сигнал повітряної тривоги

Читайте нас у Telegram: Суспільне Дніпро

На початок