СБУ передала до суду справу проти "крота" у штабі харківського управління

СБУ передала до суду справу проти "крота" у штабі харківського управління

СБУ передала до суду справу проти "крота" у штабі харківського управління
СБУ затримала підозрюваного у держзраді на Харківщині влітку 2022 року. Фото: СБУ Харківщини

Служба безпеки України передала до суду матеріали справи щодо колишнього члена координаційного штабу Управління СБУ у Харківській області. За результатами розслідування, він співпрацював з РФ в обмін на гарантії безпеки для нього та його родини у разі окупації.

В СБУ стверджують, що під час розслідування зібрали докази того, що підозрюваного завербували на початку повномасштабного російського вторгнення.

"Посада в координаційному штабі обласного управління СБУ дозволяла йому таємно збирати та передавати представнику головного управління генерального штабу зс рф розвіддані про дислокацію і переміщення військової техніки та особового складу Сил оборони України, а також про плани та діяльність ЗСУ, українських правоохоронних органів і спецслужб", — йдеться у повідомленні спецслужби.

Чоловіка затримали під час збору інформації для підготовки ракетного удару по адмінбудівлі управління СБУ, зазначає СБУ.

За державну зраду в умовах воєнного стану підозрюваному загрожує 15 років тюрми або довічне ув'язнення.

Що відомо

  • Про викриття зрадника у своїх лавах Служба безпеки України повідомила у серпні 2022 року. Зазначалося, що до роботи у спецслужбі затриманий обіймав посаду у Харківській міськраді.
На початок