Евакуаційні підйомні. Жителям Донеччини та інших регіонів виплатили понад п'ять з половиною мільйонів гривень

Евакуаційні підйомні. Жителям Донеччини та інших регіонів виплатили понад п'ять з половиною мільйонів гривень

Евакуаційні підйомні. Жителям Донеччини та інших регіонів виплатили понад п'ять з половиною мільйонів гривень
В Краматорську продовжують евакуювати людей. Фото: Telegram / Краматорська міська рада

Понад 5,5 мільйонів гривень виплатили жителям, які вирішили евакуюватися з Донецької та інших областей. Такі виплати здійснюють у мобільних відділеннях "Укрпошти" на станціях прибуття евакуаційних поїздів у Хмельницькій, Львівській, Тернопільській та Дніпропетровській областях.

Про це повідомили в "Мінреінтеграції".

З 2 листопада розпочалася безкоштовна евакуація мешканців Донеччини до Тернопільської області. "Евакуація здійснюватиметься спеціальним поїздом, один раз на чотири дні по парним дням", — повідомили у Донецькій обласній державній адміністрації.

Евакуаційній потяги призначені на: 2 листопада, 6 листопада, 10 листопада, 14 листопада, 18 листопада, 22 листопада, 26 листопада, 30 листопада.

У міністерстві зазначили, що допомогу від держави — 2 тисячі гривень на дорослого та 3 тисячі гривень на дітей до 18 років та осіб з інвалідністю — отримали близько 30 тисяч громадян.

"Загалом українцям, які евакуюються, за програмою стартової кеш-підтримки вже виплачено 71 мільйон гривень", — йдеться у повідомленні.

Що відомо

  • Які виплати можуть отримати жителі звільнених територій Донеччини.
  • Жителі деокупованих населених пунктів трьох громад Донецької області отримують 1200 гривень готівкою від Товариства Червоного Хреста в Україні.
  • Під час евакуації з Донецької області українці отримують гроші від уряду. Як заявляла міністерка з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій Ірина Верещук, 2200 грн готівкою виплачують кожній людині.
  • Людям, які знаходились на тимчасово окупованих територіях під час звільнення, можуть отримати одноразову грошову допомогу. Перші виплати вже отримують люди у Святогірську та Лимані.
  • У Донецькій області понад 1700 жителів деокупованих населених пунктів отримали виплати.
  • Куди евакуюватись жителям Слов'янська.
  • 16 жовтня з Києва до Франції виїхали 48 жителів Слов'янська.

Читайте також

Читайте всі новини Донбасу в Telegram, Viber, Facebook, YouTube та Instagram

На початок