Мешканці трьох будинків у Южноукраїнську, що на Миколаївщині, без опалення

Мешканці трьох будинків у Южноукраїнську, що на Миколаївщині, без опалення

Мешканці трьох будинків у Южноукраїнську, що на Миколаївщині, без опалення
Ремонт труб біля одного з будинків на вулиці Набережна Енергетиків. Фото: Южноукраїнська міськрада

В Южноукраїнську Миколаївської області три чотирнадцятиповерхівки на вулиці Набережна Енергетиків, 45, 47 та 49 без опалення та гарячої води. Комунальники виконують ремонтні роботи. Опалювальний сезон у місті стартував 19 жовтня.

Про це кореспондентам Суспільного розповів заступник начальника Управління будівництва та ремонтів Южноукраїнської міськради Олег Коноплянников.

Станом на 1 листопада тривають роботи з капітального ремонту зовнішніх інженерних мереж теплопостачання від ТК-515 до будинку №49 на вулиці Набережна Енергетиків. Роботи виконані майже на 80 відсотків.

"Підрядна організація "Демсей" виконала демонтаж зовнішніх інженерних мереж теплопостачання та гарячого водопостачання у прохідних каналах, прохідні канали очищені від сміття. Здійснила прокладання нової мережі між житловим будинком №49 по вулиці Набережна Енергетиків та житловим будинком №45", — розповів Олег Коноплянников.

Ремонт мали закінчити раніше, проте на заваді стало постачання неякісних труб. Саме через затримку ремонтних робіт до будинків № 45, 47 та 49 на вулиці Набережна Енергетиків досі не пустили опалення та гарячу воду.

"Підрядна організація вживає заходів щодо усунення недоліків щодо поставленого неякісного товару та заміни на новий. Відповідно до завдань, замінити потрібно 1294 метри труб", — сказав фахівець.

Після заміни труб мають ще відбутися дрібні роботи — ізоляція зварних стиків, засипання піском, трамбування та інше, які мають бути завершені до 10 листопада 2022 року.

За словами головної спеціалістки відділу будівництва та ремонтів управління будівництва та ремонтів Южноукраїнської міськради Сніжани Ярославської, постачання нових металевих труб заплановане на друге листопада.

Загальна вартість робіт складає майже 7,5 млн гривень.

Читайте також

У Миколаєві та трьох районах області триває відновлення пошкоджених будівель

Миколаївця судитимуть за публічну підтримку дій армії РФ

Державна програма "єРобота". Миколаївці подали понад 100 заяв на мікрогранти для бізнесу

Слідкуйте за новинами Суспільного Миколаїв у Telegram, Viber, YouTube та Instagram.

На початок