До Києва прибула помічниця Держсекретаря США Карен Донфрід

До Києва прибула помічниця Держсекретаря США Карен Донфрід

До Києва прибула помічниця Держсекретаря США Карен Донфрід
Карен Донфрід. Фото: Twitter Karen Donfried

До Києва прибула помічниця Держсекретаря США у справах Європи та Євразії Карен Донфрід. Про це повідомила посол США в Україні Бріджит Брінк у Twitter.

"Попри нові російські удари по критичній інфраструктурі, я привітала заступницю держсекретаря Карен Донфрід у Києві, щоб вона могла почути від українців, як США можуть підтримати Україну в той час, як вона відбудовується та звільняє території в умовах триваючих обстрілів", — написала посол на сторінці у соцмережі.

Що відомо

  • Пентагон оголосив про новий пакет військової допомоги для України на суму 275 мільйонів доларів. Про це 28 жовтня повідомила під час брифінгу речниця Міністерства оборони США Cабріна Сінгх. За її словами, загалом з початку правління адміністрації Байдена США виділили Україні понад 18,5 мільярдів доларів на безпекову допомогу.
  • 24 серпня було оголошено, що Україна отримає від Сполучених Штатів 3 млрд дол. США до державного бюджету у формі безповоротного гранту. Про це повідомив міністр фінансів Сергій Марченко. Кошти надійдуть через механізм Світового Банку.

Читайте також

Наслідки ракетних обстрілів Києва: для ліквідації пошкоджень було залучено понад 1100 фахівців

На початок