Чернівці безкоштовно отримали автобус від французького міста Мец

Чернівці безкоштовно отримали автобус від французького міста Мец

Чернівці безкоштовно отримали автобус від французького міста Мец
Автобус Volvo у депо ЧТУ. Роман Клічук / Facebook

До Чернівців доставили зчленований автобус Volvo, який безплатно передало французьке місто Мец. Наразі проводять техогляд транспорту, після чого запустять на одному з комунальних маршрутів.

Про це повідомив міський голова Роман Клічук на сторінці у Facebook.

Автобус низькопідлоговий, має 45 місць для сидіння та може перевозити до 160 пасажирів. Після техогляду автобус курсуватиме на одному з маршрутів, які обслуговує тролейбусне управління.

За словами Клічука, це перший автобус такої конструкції в Чернівцях, до цього у місті курсували лише зчленовані тролейбуси.

Раніше заступник міського голови Євгеній Маховіков повідомляв, що французьке місто Мец планує передати Чернівцям три зчленовані автобуси.

Чернівці безкоштовно отримали автобус від французького міста Мец
Автобус Volvo в депо ЧТУ. Роман Клічук / Facebook

Що відомо

  • У вересні Чернівецьке тролейбусне управління уклало договір на закупівлю п'яти вживаних автобусів Mercedes-Benz Citaro за 6,4 мільйона гривень. З них три доставили до Чернівців, їх планують запустити на маршруті №9.
  • У жовтні ЧТУ уклало договір на постачання трьох автобусів Mercedes-Benz серії Citaro за майже 4 мільйони (1,3 мільйона за одну машину). Також Чернівці отримали два автобуси цієї ж моделі від німецького міста-побратима Мангайма.
  • Тролейбусне управління планує закупити ще п'ять вживаних автобусів Mercedes-Benz. Очікувана вартість транспорту – до 7,7 мільйона гривень. Раніше на засіданні виконавчого комітету міської ради проголосували за виділення 9 мільйонів гривень для придбання автобусів тролейбусному управлінню та облаштування двох зупинок громадського транспорту.

Читайте також

У Чернівцях змінили два автобусні маршрути: там курсуватимуть комунальні автобуси

Читайте Суспільне Чернівці у Telegram: головні новини

Станьте частиною Суспільне Чернівці: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи села. Пишіть нам на пошту редакції новин: [email protected]

На початок