Загинули в один день. У Кропивницькому попрощалися з трьома військовими

Загинули в один день. У Кропивницькому попрощалися з трьома військовими

Загинули в один день. У Кропивницькому попрощалися з трьома військовими
Зліва направо: Олександр Волошин, Святослав Кирилін та Євгеній Самойленко. Суспільне Кропивницький

На Алеї слави Далекосхідного кладовища у Кропивницькому попрощалися із сержантами Євгенієм Самойленком й Святославом Кириліним та солдатом Олександром Волошиним, загиблими 25 жовтня на Херсонщині і Миколаївщині. Усі троє були учасниками Антитерористичної операції. Суспільне побувало на прощанні.

46-річний командир штурмового відділення Євгеній Самойленко загинув 25 жовтня поблизу села Давидів Брід Херсонської області. До війни працював слюсарем на підприємстві, захоплювався риболовлею, розповів друг загиблого Сергій Ткач: "Коли почалася АТО, перша хвиля мобілізації – він не відмовився, пішов. Рік воював. Після повномасштабного вторгнення в перші ж дні пішов до військкомату. Завжди був на позитиві, завжди казав, що все нормально, все добре".

Загинули в один день. У Кропивницькому попрощалися з трьома загиблими у війні з РФ військовими
Суспільне Кропивницький

25 жовтня біля села Давидів Брід на Херсонщині загинув і 28-річний стрілець-снайпер десантно-штурмового взводу Святослав Кирилін. За словами брата бійця Дмитра Кириліна, до війни Святослав навчався в машинобудівному технікумі, служив за контрактом: "Пройшов АТО, звільнився. Знову пішов на контракт, у третьому полку спецпризначення був. Звільнився. І коли почалася повномасштабна війна, на другий день пішов добровольцем".

42-річний Олександр Волошин закінчив будівельний коледж, на фронті був гранатометником. Загинув 25 жовтня біля села Добре Миколаївської області.

Читайте також

  • На межі Миколаївської та Кіровоградської областей загинула сім'я з чотиримісячним немовлям.
  • Кропивницькі патрульні показали видимість пішоходів на дорозі зі світловідбивними наліпками та без них.
Підписуйтеся на новини Суспільне: Кропивницький у Вайбері , Телеграм, Інстаграм та Ютуб
На початок