КНДР вимагає від США та Південної Кореї припинити військові навчання

КНДР вимагає від США та Південної Кореї припинити військові навчання

КНДР вимагає від США та Південної Кореї припинити військові навчання
Лідер КНДР Кім Чен Ин. Фото: Yonhap

Північна Корея заявила, що вимагає від Сполучених Штатів та Південної Кореї припинити спільні військові навчання, проведення яких влада КНДР вважає "провокацією".

Про це повідомляє Reuters

"Ситуація на Корейському півострові та його околицях знову увійшла у фазу серйозного протистояння влади за владу через безперервні та безрозсудні військові дії США та Південної Кореї", — йдеться в заяві міністерства закордонних справ Північної Кореї, оприлюдненій офіційним інформаційним агентством країни KCNA.

У заяві міністерства закордонних справ йдеться, що Північна Корея "готова вжити всіх необхідних заходів для захисту свого суверенітету, безпеки народу та територіальної цілісності від зовнішніх військових загроз".

"Якщо США постійно наполягатимуть на серйозних військових провокаціях, КНДР вдаватиметься до потужніших наступних заходів", — зазначили в установі.

Сполучені Штати та Південна Корея розпочали одні зі своїх найбільших спільних військових повітряних навчань у 31 жовтня. Під час них військові літаки з обох боків проводитимуть імітації атак 24 години на добу протягом більшої частини тижня. Навчання під назвою Vigilant Storm триватимуть до п'ятниці і включатимуть близько 240 військових літаків.

Вашингтон і Сеул вважають, що Пхеньян, можливо, збирається відновити випробування ядерних бомб вперше з 2017 року.

Читайте також

КНДР визнала путінські "референдуми" на окупованих територіях України

Кім Чен Ин відкрив ферму на місці колишнього ракетного полігону

На початок