Українська пара увійшла у топ-35 світового рейтингу з пляжного волейболу: оновлений рейтинг FIVB

Volleyball World

Українські гравці ввійшли до топ-40 після найрейтинговішого результату сезону.

Міжнародна федерація волейболу (FIVB) оновила світовий рейтинг з пляжного волейболу за підсумком турніру серії Pro Tour Challenge у Дубаї, в якому історичний результат у чоловічих змаганнях продемонструвала українська пара Сергія Попова та Едуарда Резніка.

Уперше в історії український дует дійшов до фіналу на такому рівні. Попов і Резнік виграли п'ять матчів поспіль і лише у фіналі поступилися американцям Енді Бенешу та Майлзу Пертейну (15:21, 17:21).

Таким чином саме результат у Дубаї приніс українцям найбільшу кількість очок у цьому сезоні – 760 – та дозволив покращити позиції в рейтингу на сім рядків. Попові і Резнік піднялися на 34-те місце.

Загалом у цьому сезоні український дует узяв учать у десяти турнірах під егідою FIVB – у заліку враховуються вісім найкращих із них. Окрім Дубаї, найбільше очок волейболісти заробили на турнірах на Мальдівах, де посіли четверте місце (680), та португальському Ешпіню, де стали п'ятими (600).

Рейтинг FIVB. Пляжний волейбол (чоловіки)