Смертельна ДТП біля Брусилова: у суді допитали подружжя, яке вижило в аварії

Смертельна ДТП біля Брусилова: у суді допитали подружжя, яке вижило в аварії

Смертельна ДТП біля Брусилова: у суді допитали подружжя, яке вижило в аварії
ФОТО: Суспільне Чернігів

Їхали на задніх сидіннях маршрутки, а момент аварії не пам’ятають. У Чернігівському районному суді 31 жовтня допитали подружжя Купченків, які вижили в аварії, що сталася 7 грудня 2021 року біля Брусилова. Внаслідок неї тоді загинули 14 людей.

Того дня Володимир та Олена їхали до Чернігова у лікарню. В маршрутці вони сіли на місця в останньому ряду.

"Я не пам’ятаю, як воно сталося. Я, видно, заснув. Пам’ятаю, як я вже на асфальті, неясно. У «швидку» пам’ятаю як клали, як везли пам’ятаю трохи, смутно, але пам’ятаю", — говорить Володимир Купченко.

Через тяжкі тілесні ушкодження, зокрема множинні переломи шийного відділу, черепно-мозкову травму та поранення ноги, чоловік каже, що йому довелося піти з професії водія, а господарство, яке було вдома в селі, – збути. Дружина Володимира Олена після аварії декілька місяців провела у лікарні.

"Ніколи не думалося, що таке доведеться: у неповних 50 років залишитися інвалідами. Розраховували тільки на свою фізичну працю. А тепер… Відро занести помагали сусіди три місяці, винести теж сусіди допомагали. І мене доглядав чоловік, у якого була зламана шия. А коли подумаєш, скільки ще людей на тому світі – взагалі тяжко", — каже дружина.

На запитання прокурора, яке покарання вони хочуть для обвинуваченого, Володимир і Олена відповіли, що покладаються на розсуд суду. Також сьогодні водію фури продовжили запобіжний захід у вигляді тримання під вартою ще на 60 діб.

45-річного Сергія Карповця мають допитати на наступному засіданні. Раніше він казав, що обставин ДТП не пам’ятає. Експертиза, яку проводили вже після аварії, показала, що у фури була понаднормово зношена частина шин, також виявили несправності з гальмівною системою.

Нагадаємо, що 7 грудня 2021 року, близько 8-ї ранку, на трасі біля Чернігова в районі села Брусилів маршрутка Mercedes Sprinter з пасажирами зіткнулася з фурою. Загинули 13 людей, семеро отримали травми. Маршрутка їхала з Борзни до Чернігова. Фура ж їхала порожньою на погрузку вантажу до Мени.

Деталі шукайте у нашому відео:

Читайте також

У Чернігові жінка під час спільного розпиття алкоголю зарізала чоловіка

Підписуйтесь на Суспільне Чернігів і на інших платформах: Telegram, Facebook, Viber, YouTube.

На початок