У Росії пробували заблокувати Telegram-канал пса Патрона, але визнали, що це неможливо

У Росії пробували заблокувати Telegram-канал пса Патрона, але визнали, що це неможливо

У Росії пробували заблокувати Telegram-канал пса Патрона, але визнали, що це неможливо
Суспільне

Домен Telegram t.me, який використовується для коротких посилань на канали та користувачів, видалили з реєстру заблокованих у Росії ресурсів незабаром після додавання до нього. Про це 29 жовтня повідомило видання "Радіо Свобода".

Перед цим до реєстру заблокованих ресурсів додали посилання українських Telegram-каналів, де публікували заклики до російських військових здаватися в полон. Серед них навіть – неофіційний канал пса Патрона.

Того ж дня у Telegram з'явилося повідомлення, що таке блокування t.me було неможливим: "У зв'язку з інформацією про обмеження доступу до ресурсу Telegram повідомляємо, що блокування цієї соціальної мережі тепер на території Росії виключене".

TikTok, російські фейки і священик: історія пісні "Батько наш – Бандера"

Генпрокуратура Росії повідомила, що вона не надсилала в Роскомнагляд вимогу про блокування домену t.me. Водночас домен t.me з реєстру заблокованих зник.

З якої причини його включили до реєстру заблокованих ресурсів, Роскомнагляд не пояснив.

Пес Патрон – джек-рассел-терʼєр, собака-винюхувач вибухівки, талісман Служби України з надзвичайних ситуацій, який здобув велику популярність за часів нинішнього вторгнення Росії. За даними ДСНС, тільки до 19 березня Патрон допоміг виявити понад 90 вибухових пристроїв, встановлених російськими військами. За цей досить короткий час став улюбленим героєм для дорослих і дітей

Читайте нас у Facebook і Telegram, дивіться наш YouTube.

Станьте частиною Суспільне Культура: напишіть нам про цікаві події культурного життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected] Ваші історії важливі для нас!

На початок