Нова Зеландія розширила санкції проти Росії

Нова Зеландія розширила санкції проти Росії

Нова Зеландія розширила санкції проти Росії
Фото: Facebook

Уряд Нової Зеландії повідомив про розширення санкцій проти низки російських громадян та організацій, причетних до військової сфери та пропаганди, на тлі вторгнення Росії в Україну.

Про це повдіомляє 1News.

"Сьогодні ми запроваджуємо санкції проти 14 осіб і семи організацій у рамках нашої постійної підтримки України. До групи входять військовослужбовці, оборонні організації та керівники, контрольовані Росією канали дезінформації, а також воєнізована організація та її старше командування", — йдеться у повідомленні.

Зокрема, під санкціями опинились такі російські медіа, як інформаційне агентство Інфорос та кримське пропагандистське видання NewsFront.

Окрім того, до санкційного списку увійшли керівники та акціонери компаній, які розробляють і виготовляють ракети та вогнепальну зброю, а також члени воєнізованих угруповань, пов’язаних із ПВК "Вагнер".

Загалом Нова Зеландія запровадила санкції проти більш як 1200 російських фізичних та юридичних осіб.

Що відомо

  • У вересні 26 міністерка закордонних справ країни Нанайя Махута оголосила, що на 19 нових "членів найближчого оточення Путіна" будуть накладені фінансові санкції та обмеження на поїздки.
  • В серпні Нова Зеландія направила 120 військовослужбовців Новозеландських сил оборони до Великої Британії для допомоги у навчанні українських військових. Це доповнює 30 військовослужбовців, направлених у травні для навчання українських військових управлінню артилерією. Зазначається, що тренування бійців ЗСУ є частиною низки дій новозеландського уряду, яка включає фінансову підтримку на суму понад 40 мільйонів доларів та запровадження санкцій щодо 840 фізичних та юридичних осіб.
  • У березні уряд Нової Зеландії запровадив пакет санкцій проти провідних російських посадовців, зокрема президента Росії Володимира Путіна, прем’єр-міністра Михайла Мішустіна, міністра закордонних справ Сергія Лаврова та міністра оборони Сергія Шойгу.

Читайте також

Нова Зеландія запровадила санкції проти Путіна та інших російських посадовців

Військові Нової Зеландії тренуватимуть бійців ЗСУ

Нова Зеландія обіцяє більше інструкторів для навчання українських військових

Росія завдала нових ударів по Україні: що відомо

"Зернова угода" заблокована, РФ перекидає війська в Білорусь. 250 день війни. Онлайн

На початок