В Олешках військові РФ селяться у будинки міста та окопуються вздовж Дніпра — міський голова

В Олешках військові РФ селяться у будинки міста та окопуються вздовж Дніпра — міський голова

В Олешках військові РФ селяться у будинки міста та окопуються вздовж Дніпра — міський голова
Фото: Суспільне Херсон

В Олешках Херсонської області російські військові окопуються вздовж лівого берега річки Дніпро, а також селяться у будинки міста. Про це Суспільному розповів Олешківський міський голова Євген Рищук.

За його словами, військові РФ також ставлять у місті багато засобів ППО та російської військової техніки.

"Мені люди телефонували, казали, що просто у них у городах росіяни окопуються і кажуть: "Дивись, Херсон як на долоні". У нас є вулиця Нижня, там вони селяться у всі будинки підряд. Людей змушують виселятися, хто залишився. Хоча там мало хто залишився. Напевно, вони окопуються і готуються до дуже серйозної оборони", - говорить Євген Рищук.

Також Олешківський міський голова додає, що люди з правого берега їдуть далі, в кого є гроші. В кого їх немає, то під час так званої "евакуації" цих людей залишають в Олешках і вони наразі знаходяться в лікарні.

"Їх всіх виселять, бо у понеділок будуть переформатовувати лікарню у шпиталь для поранених російських військових", — каже Євген Рищук.

Що відомо

  • Військові РФ облаштовують оборонні позиції на лівому березі Дніпра в Херсонській області. В районі населеного пункту Горностаївка, інженерно-саперні підрозділи російських окупаційних військ проводять мінування берегової лінії.
  • Так звана "адміністрація Херсонщини" "евакуювалась" до Генічеська і Скадовська. Із собою забрала обладнання банків та всіх херсонських інтернет-провайдерів.
  • На тимчасово окупованій території Херсонської області російські війська переформатовують підрозділи.
  • Так званий "голова Херсонської ВЦА", колаборант Володимир Сальдо 18 жовтня заявив про переселення жителів тимчасово окупованої території Херсонщини на лівий берег Дніпра. Звернення опублікували пропагандистські ЗМІ.
  • Керівниця Об'єднаного територіального пресцентру Сил оборони та охорони півдня Наталія Гуменюк вважає, що окупаційна влада Херсонщини організувала так звану "евакуацію" на лівий берег Дніпра, щоб мати можливість прикритися мирними жителями.

Читайте також

Читайте нас у Тelegram: Суспільне Херсон

Підписуйтесь на Суспільне Херсон у Viber

На початок