Коли бій Василя Ломаченка: час початку боксу Ломаченко - Ортіс

Коли бій Василя Ломаченка: час початку боксу Ломаченко - Ортіс

Коли бій Василя Ломаченка: час початку боксу Ломаченко - Ортіс
Фото: Facebook/Василь Ломаченко

О котрій годині розпочнеться бій Ломаченко - Ортіс.

34-річний український боксер Василь Ломаченко повертається у ринг, у американському Нью-Йорку він проведе бій у легкій вазі проти непереможного американця Джермейна Ортіса.

Для Ломаченка цей бій буде першим за майже 11 місяців, для Ортіса - першою перевіркою ексчемпіоном світу. До того ж Василь Ломаченко, у разі перемоги, зможе отримати бій за абсолютного чемпіона світу у легкій вазі.

Бій Ломаченко - Ортіс стане головною подією вечора боксу в Нью-Йорку. Усього упродовж вечора відбудеться вісім боїм, а останнім з ним буде поєдинок Ломаченка.

О котрій годині бій Ломаченка

Оскільки Україна переводить годинник на "зимовий час" в ніч з 29 на 30 жовтня, то різниця між часом у Києві та Нью-Йорку складе 6 годин на момент початку бою.

Початок головного шоу у вечорі боксу - о 22:00 за місцевим часом у Нью-Йорку (04:00 за Києвом). У головному шоу відбудеться два бої: спершу битимуться Рамірез та Ромеро, а після них - Ломаченко та Ортіс.

Відтак, бій Ломаченко - Ортіс почнеться не раніше 05:00 за київським часом. Орієнтовний час початку бою Ломаченко - 05:30 за Києвом. Тож відповідь "о котрій битиметься Ломаченко" - не раніше 05:00.

Ломаченко та Ортіс
Коли бій Василя Ломаченка: час початку боксу Ломаченко - Ортіс. Top Rank Boxing

Бій може розпочатися і пізніше, але точно не раніше за 05:00 за київським часом.

Читайте також: Василь Ломаченко - Джермейн Ортіс: де дивитися бокс

Що відомо перед боєм Ломаченко - Ортіс

На початок