60% житлового фонду Києва підключене до опалення — Кличко

60% житлового фонду Києва підключене до опалення — Кличко

60% житлового фонду Києва підключене до опалення — Кличко
Фото: УНІАН

У столиці підключено до опалення близько 60% усього житлового фонду. Про це мер Києва Віталій Кличко заявив в ефірі телеканалу "Київ", інформує пресслужба КМДА.

"Місто, за технологічним графіком, запускає централізовану систему опалення, щоб максимально економити електрику, щоб люди зменшили використання електрообігрівачів. Адже країна живе в умовах аварійних відключень електроенергії. На сьогодні у Києві підключено до опалення десь 60% усього житлового фонду", – сказав Віталій Кличко та додав, що в столиці – найбільша тепломережа в Європі.

Зокрема, до опалення підключені близько 80% житлових будинків, що обслуговують комунальні керуючі компанії. Цей показник менший у будинках ОСББ, ЖБК, інвестиційних і становить поки 20%. Адже багато правлінь таких будинків вирішили відкласти початок опалювального сезону до 1 листопада, зазначив мер.

В межах підготовки до зими в умовах воєнного стану у місті придбали резервне паливо, на 10% збільшили потужності міських аварійно-рятувальних служб для оперативної ліквідації аварій, а у разі надзвичайних ситуацій розроблені плани реагування, повідомив Віталій Кличко.

Що відомо

  • У Києві опалювальний сезон розпочали із 20 жовтня, враховуючи похолодання та необхідність зменшити навантаження на систему електропостачання. А з 7 жовтня розпочали опалювальний сезон для закладів соціальної сфери – лікарень, шкіл, садків та інших установ сфери за індивідуальними заявками керівників закладів.

Читайте також

Чи можуть кияни взимку опинитись без тепла. Розповіли в КМДА

На Київщині розпочинається опалювальний сезон: де вже є тепло

На початок