В Одеській області перед лікарями заборгували 27 млн гривень

В Одеській області перед лікарями заборгували 27 млн гривень

В Одеській області перед лікарями заборгували 27 млн гривень
Фото ілюстративне: Unsplash

19 медзакладів Одеської області мають заборгованість перед власними працівниками на суму близько 27 млн гривень. Про таке стало відомо під час зустрічі заступника міністра охорони здоров'я Богдана Боруховського з керівництвом області та лікарень, повідомили на сторінці ОВА в Facebook.

Заборгованість виникла в межах одного з пакетів програми медичних гарантій, а саме "Забезпечення збереження кадрового потенціалу для надання медичної допомоги". Пакети програми медгарантій проплачує лікарням Національна служба здоров'я України.

За словами Богдана Боруховського, одна з основних причин, чому медичний заклад залишається неспроможним — це невідповідність між потребами населення у медичній допомозі та невиправдна кількість штатних одиниць в лікарні.

"На сьогодні держава готова допомагати лікарням всім необхідним обладнанням з метою можливості контрактування на додаткові пакети НСЗУ та розвивати послуги, які затребувані у населення. Одночасно маємо працювати з тими, хто готовий робити конкретні кроки для покращення фінансового становища закладу, а не просто розпорошувати кошти в нікуди", — зазначив посадовець.

Читайте нас у Telegram, Viber, Facebook та Instagram: головні новини Одеси та області

На початок