Нова пожежа на старому місці. В окупованому Шахтарську знову горить паливо

Нова пожежа на старому місці. В окупованому Шахтарську знову горить паливо

Нова пожежа на старому місці. В окупованому Шахтарську знову горить паливо
У тимчасово окупованому Шахтарську палають вагони з паливом та нафтобаза, Фото: "МЧС ДНР"

Дюжину цистерн з паливом та вагони з військовим вантажем — про такі втрати окупантів після вибуху та пожежі у Шахтарську Донецької області 26 жовтня розповів радник міського голови Маріуполя Петро Андрющенко. Тим часом, 27 жовтня вдень, як повідомляє так зване місцеве "МНС", в місті знову горять вагони з паливом та палає нафтобаза.

"Шахтарськ Донецька область. Наслідки бавовняного паління на залізниці. Впевнений мінус в окупантів, плюс в нас", — написав Петро Андрющенко і опублікував відео наслідків вчорашньої пожежі.

За його даними, у Шахтарську внаслідок вибуху 26 жовтня були знищені не лише 12 залізничних цистерн з паливом, але й вантажні вагони, які російські окупанти намагаються приховати.

Андрющенко пише, що в них могли перевозити вантажі для потреб фронту.

Тим часом за даними, які оприлюднило "МЧС" "ДНР", на залізничній станції у Шахтарську знову палають вагони з паливом, які вціліли після вчорашньої масштабної пожежі: горить чотири ємності з 60 тонами бензину.

Згідно з цим повідомленням, пожежа спалахнула внаслідок обстрілу 27 жовтня у 12.55. В йдеться про те, що "повторно обстріляли вагони з паливом, які вцілили після попереднього обстрілу та територія нафтобази".

Журналіст та блогер Денис Казанський вважає, що друга пожежа сталась "не випадковою".

Окупаційна влада звинуватила ЗСУ в обстрілі 26 жовтня.

Генштаб ЗСУ не повідомляв про ураження цілей російських окупаційних військ у захопленому Шахтарську.

Що відомо

  • В тимчасово окупованому Шахтарську на Донеччині спалахнула масштабна пожежа. Там загорілись цистерни з паливом. За повідомленнями окупаційної влади, постраждалих немає.
  • Українске місто Шахтарськ було окуповане в серпні 2014 року, його контролює незаконне угруповання "ДНР".

Читайте всі новини Донбасу в Telegram, Viber, Facebook, YouTube та Instagram

На початок