Мешканці Київщини сьогодні можуть чути звуки вибухів. Що відомо

Мешканці Київщини сьогодні можуть чути звуки вибухів. Що відомо

Мешканці Київщини сьогодні можуть чути звуки вибухів. Що відомо
Фото: Суспільне

Мешканці деяких громад Київської області можуть чути звуки вибухів. Причина знешкодження вибухівки піротехніками і планові роботи на кар'єрі, інформує пресслужба Київської обласної військової адміністрації.

Як пояснили в КОВА, на ТДВ "Рокитнянський спецкар'єр", що в Білоцерківському районі, заплановано проведення вибухових робіт. Вони пов’язані з технологічними процесами.

Гучно буде і в Бучанському та Вишгородському районах. Там працюватимуть сапери.

27 жовтня у Бучанському районі з 10:00 до 15:00 та з 14:00 до 15:00 у Вишгородському районі піротехніки будуть знешкоджувати вибухонебезпечні предмети, залишені окупантами, інформує Київська ОВА.

Жителів регіону просять зберігати спокій і стежити за повідомленнями з офіційних джерел. При появі інформації про загрозу громадян вкотре закликають дотримуватися правил безпеки.

Що відомо

  • 26 жовтня планові роботи зі знешкодження вибухівки тривали у Бучанському, Вишгородському і Білоцерківському районах. А в Броварському районі піротехніки здійснили планове обстеження водних акваторій.
  • Крім того, на Київщині регулярно проводять навчання для саперів з метою відпрацювання навичок вилучення і ліквідації вибухонебезпечних предметів. Зокрема проводилися тренування 21 жовтня у Вишгородському районі Київської області.
  • 14 жовтня знищували вибухонебезпечні предмети на території Вишгородського та Бучанського районів.
  • 18 жовтня, в Білоцерківському районі на Рокитнянському кар’єрі тривали технічні роботи, що супроводжувалися вибухами.
  • 9 вересня на території Димерської громади проводилися роботи з утилізації ворожих мін та боєприпасів.

Читайте також

Прокуратура відкрила провадження через атаку дронами РФ однієї з громад Київщини

Вибір редакції

На початок