На Полтавщині 27 жовтня застосували аварійні відключення електроенергії

На Полтавщині 27 жовтня застосували аварійні відключення електроенергії

На Полтавщині 27 жовтня застосували аварійні відключення електроенергії
фото: pixabay

У Полтавській області зранку 27 жовтня ввели графік аварійного відключення електроенергії. Про це повідомили на сайті "Полтаваобленерго".

Згідно з повідомленням, графік аварійного відключення споживачів електроенергії у регіоні почали застосовувати з 8:04. Таке рішення ухвалили "Укренерго" через напружену ситуацію в енергосистемі.

Як написали на сторінці компанії "Укренерго" у Facebook, обмеження застосовують тоді, коли диспетчери бачать, що в регіон не можутьдоставити обсяг електроенергії, відповідний рівню поточного споживання.

"Причиною цього може бути дефіцит потужності, тобто в конкретний момент в енергосистемі виробляється електроенергії менше, ніж можуть спожити громадяни, промисловість та інші споживачі. А також, через пошкодження, коли електромережі не можуть нести підвищене навантаження як раніше, зокрема, доставляючи електроенергію з одного регіону в інший", – йдеться в повідомленні "Укренерго".

Ознайомитися з графіком аварійного відключення споживачів електроенергії можна за посиланням.

Що відомо

  • З 10 жовтня внаслідок ударів, які завдали російські військові по території України, було зруйновано 30% українських електростанцій. Це спричинило масові відключення світла.
  • Із 20 жовтня по всій території України запровадили обмеження на користування електроенергією. Про це в ефірі телемарафону на Суспільному заявив заступник керівника Офісу президента Кирило Тимошенко.
  • Укренерго – оператор системи передачі електроенергії магістральними електромережами від генерації до розподільчих мереж, а також адміністратора комерційного обліку та адміністратора розрахунків на ринку електричної енергії України.

Читайте також

Аварійне відключення світла на Полтавщині: що відомо про графік

На початок