Продуктові набори для пенсіонерів: коли у Києві відновлять видачу

Продуктові набори для пенсіонерів: коли у Києві відновлять видачу

Продуктові набори для пенсіонерів: коли у Києві відновлять видачу
Ілюстративне. Фото: Криворізька міська рада

Реєстрацію та видачу продуктових наборів для київських пенсіонерів відновлять 31 жовтня. Її призупинили через збій в обладнанні соцслужб, який виник через атаку РФ по об'єктам інфраструктури.

Про це повідомили у КМДА.

"Перевантаження працюючого обладнання призвело до збою в роботі апаратури, яка забезпечує функціонування баз соціальних служб столиці", – зазначено в повідомленні.

У Гуманітарному штабі розповіли, що наразі соцслужби обмежені в доступі до інформації, яка необхідна для їх роботи. Фахівці вже працюють над поновленням доступу до баз даних. Тож у понеділок обіцяють відновити роботу пунктів видачі продуктів.

Що відомо

  • У Києві пенсіонери зможуть отримати безкоштовні продуктові набори від Гуманітарного штабу столиці за спрощеною процедурою. Для цього потрібно оформити заявку у ЦНАПі чи в управлінні соцзахисту населення.
  • Гуманітарний штаб Києва роздасть через соціальні служби столиці 60 тисяч продовольчих наборів. Отримати допомогу з 12 вересня зможуть пенсіонери та люди з інвалідністю.
  • Навесні у столиці кияни отримали майже 80 тисяч продовольчих наборів. Також Київ підготував 100 тисяч продуктових наборів для переселенців, половину з яких вже видали.
  • Жителям Києва, у разі повторного наступу російських військ та бойових дій на території міста, безплатно роздаватимуть продукти харчування. Отримати таку допомогу зможе кожен киянин за умови пред'явлення документів.

Читайте також

Вінничани збирають гуманітарну допомогу для жителів Київщини та Чернігівщини

Сімдесятидворічна волонтерка власноруч виготовляє килимки для військових

На початок