В Житомирі з настанням сутінок знову вмикатимуть вуличне освітлення

В Житомирі з настанням сутінок знову вмикатимуть вуличне освітлення

В Житомирі з настанням сутінок знову вмикатимуть вуличне освітлення
Фото: Pexels

В Житомирі з настанням сутінок знову вмикатимуть вуличне освітлення. Також освітлення планують вмикати і в ранковий час з 05:30 до 07:00. Про це ввечері 26 жовтня повідомила Житомирська міська рада на сторінці в мережі Facebook.

В повідомленні зокрема йдеться, що кількість працюючих ліхтарів по місту буде обмежена, і працюватимуть вони до 23.00.

"Потроху пробуємо на короткий час вмикати вуличне освітлення. Пов’язано це з безпекою пересування у вечірній та ранковий час. Обмежену кількість ліхтарів по місту поки вмикаємо з початку сутінок до 23:00 години. З 23:00 на ніч повністю вимикаємо. У ранковий час плануємо включати з 05:30 до 07:00", – йдеться в повідомленні.

Доповнено на 21.45

В Житомирі 26 жовтня вдалося підключити вуличне освітлення, в середньому буде працювати 30% від того освітлення, яке було в Житомирі. Про це у вечірньому зверненні в прямому ефірі повідомив Житомирський міський голова Сергій Сухомлин на своїй сторінці в мережі Facebook.

"Це, з одного боку, дасть економію по електроенергії, по зменшенню навантаження на мережу. З іншого боку, зараз така погода, що водіям складно і це небезпечно для всіх учасників руху. Вночі ще будуть працювати комунальники, щоб все відрегулювати. В окремих місцях може бути таке, що буде освітлена лише одна сторона вулиці", – каже Сергій Сухомлин.

Також міський голова сказав, що 26 жовтня в Житомирі була запущена частина електротранспорту. В результаті на маршрути вийде до 30% тролейбусів, що дасть можливість забезпечити пільговикам та пенсіонерам безкоштовний проїзд.

Що відомо

  • 10 жовтня о дев’ятій ранку в Житомирі було чутно звуки двох вибухів. Одразу після цього в деяких районах Житомира зникло світло і водопостачання.
  • На Житомирщині 10 жовтня відновлюють енергопостачання, увечері в Житомирі не вмикатимуть вуличне освітлення.
  • Близько о пів на дев'яту ранку 18 жовтня під час повітряної тривоги у Житомирі пролунали кілька вибухів, після чого у місті зникло світло та водопостачання.
  • 22 жовтня армія РФ завдала ракетних ударів по кількох регіонах України – у тому числі, по Хмельницькому, який живить електроенергією Житомир. у Житомирі можливі перебої з водою, світлом та теплом.
  • Економія електрики в Житомирі: електротранспорт поки не їздитиме, вуличне освітлення не вмикатимуть.

Читайте також

  • Аварійний запуск електротранспорту: в Житомирі на маршрути випустили обмежену кількість тролейбусів та трамваїв.
  • Економія електроенергії: як мають працювати заклади та інфраструктура у Житомирі.

Читайте головні новини Житомирщини у нашому Telegram, Instagram та Viber

На початок