У Краматорську встановили годівнички для безпритульних тварин

У Краматорську встановили годівнички для безпритульних тварин

У Краматорську встановили годівнички для безпритульних тварин
Годівничка для тварин у Краматорську. Фото: Суспільне Донбас

Годівнички для безпритульних тварин з’явилися на вулицях Краматорська та інших деокупованих міст Донеччини. Їх облаштували волонтери благодійного фонду “Хатіко ЮА”. Вже готуються облаштовувати такі ж — на звільненій Луганщині.

Дев’ять таких годівничок волонтери встановили у Краматорську, Святогірську, Лимані та Ізюмі, розповіла волонтерка фонду Вероніка Гордеєва. На черзі — ще десять, їх планують облаштувати у звільнених населених пунктах, зокрема і на Луганщині.

Для годівничок обирають місця, де найбільше тварин. Корм волонтери підсипають двічі, а іноді й тричі на день.

“У нас існує така проблема – люди які виїжджають, покидають своїх тварин просто на вулицю та багато бездомних ходять, хочуть їсти. Тому ми створили такі годівнички, щоб вони могли поїсти. Вони стають агресивними, коли голодують та можуть кидатися на людей”, — розповіла Вероніка Гордеєва.

Тварини почали приходити до годівничок з першого дня як їх встановили. Допомагають годувати собак й котів місцеві жителі, купують корм та віддають волонтерам, або насипають самостійно.

“До нас приходили також бабусі, дідусі та інші люди, які приносили й крупи для інших тварин, і м’ясо приносили також, це дуже приємно, коли люди звертаються до цього та допомагають іншим”, — каже Вероніка.

У Краматорську встановили годівнички для тварин, які втратили домівки
Волонтери збирають годівнички для тварин у Краматорську. Фото: Суспільне Донбас

Матеріали для годівнички волонтери купували у будівельному магазині. Зробити її може будь-хто. З чого складається і як зібрати конструкцію, дивіться у відео:

Читайте також

"Як після курорту". Ведмідь з Донеччини оговтався після контузії, але потребує лікування

У Лимані поліція прихистила котика

Аби собаки не гинули від серцевого нападу, давали їм заспокійливе. Волонтери вивезли з Бахмута з-під обстрілів 145 собак

Читайте всі новини Донбасу в Telegram, Viber, Facebook, YouTube та Instagram

На початок