На Буковині оприлюднили графік відключень електроенергії

На Буковині оприлюднили графік відключень електроенергії

На Буковині оприлюднили графік відключень електроенергії
Фото ілюстративне. Джерело: Суспільне Івано-Франківськ

У Чернівецькій області оприлюднили приблизний графік стабілізаційних відключень електроенергії. Він буде оновлюватись, повідомив Суспільному директор з розвитку мереж Чернівціобленерго Павло Світайло.

Графік відключень можна переглянути тут.

В області сформували десять груп споживачів, аби створити чергу відключень. Щоб дізнатися, коли може бути відсутнє електропостачання, потрібно вказати назву вулиці та номер будинку. Якщо адреси немає у списку, відключення постачання не буде.

Читайте також

Якими будуть графіки відключення електроенергії у Чернівецькій області — пояснення обленерго

Що відомо

  • 25 жовтня у Чернівецькій області розпочалися стабілізаційні відключення споживачів.
  • 20 жовтня по всій території країни запровадили обмеження на користування електроенергією. Це пов'язано з обстрілами об’єктів енергетичної інфраструктури.
  • З 10 жовтня внаслідок ударів, які завдали російські військові по території України було зруйновано третину українських електростанцій. Це спричинило масові відключення електрики.
  • Директор Центру досліджень енергетики EIR Center Олександр Харченко заявив, що близько 40% загальної інфраструктури та генерувальних потужностей енергетичної системи України серйозно пошкоджено.

Читайте Суспільне Чернівці у Telegram: головні новини

Станьте частиною Суспільне Чернівці: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи села. Пишіть нам на пошту редакції новин: [email protected]

Вибір редакції

На початок