У Дружківці комунальники ліквідують наслідки ракетного удару

У Дружківці комунальники ліквідують наслідки ракетного удару

У Дружківці комунальники ліквідують наслідки ракетного удару
У Дружківці ліквідують наслідки ракетного удару 26 жовтня. Фото: Дружквська МВА/Telegram

У Дружківці комунальники продовжують ліквідувати наслідки обстрілу, який стався 26 жовтня. Вони закривають вибиті вибуховою хвилею вікна у квартирах та під'їздах.

Про це повідомила пресслужба Дружківської міської військової адміністрації.

Комунальники закривають розбиті вибуховою хвилею вікна
Комунальники закривають розбиті вибуховою хвилею вікна. Фото: Дружківська МВА/Telegram

"Уже другу добу наші комунальники мужньо тримають стрій. Продовжуються роботи з закриття вибитих вибуховою хвилею вікон у квартирах мешканців та під'їздах, усунення пошкоджень від ворожого обстрілу", — розказали у пресслужбі.

Мешканців пошкоджених квартир евакуювали
Мешканців пошкоджених квартир евакуювали. Фото: Дружківська МВА/Telegram

Як повідомила пресслужба Донецької обласної державної адміністрації, роботу на місці обстрілу працівники комунальних служб почали ще 26 жовтня. Вони розбирали завали та вивозили будівельне сміття. На місці також працювали правоохоронці та рятувальники.

Мешканців пошкоджених квартир евакуювали. Також була організована робота гуманітарного штабу.

Відео наслідків обстрілу опубліковала міська військова адміністрація. У результаті ракетного удару пошкоджені та зруйновані житлові будинки та будівля технікуму. Поранених та загиблих немає.

За словами місцевих жителів, вибух пролунав вночі близько 03:15.

"Я спав, 03:15 почув удар, вибух. Прилетіло — біля ліжка цеглина лежала кілограм на 10, дрібних — грамів по 200-300 — не злічити. Двері вибиті, вікна вибити. Головне що живий залишився", — розказує місцевий житель.

Наразі працівники комунальних служб прибирають будівельне сміття на місці ракетного удару.

Що відомо

  • В ніч на 26 жовтня російські військові обстріляли Дружківку. За попередньою інформацією загиблих та травмованих немає.
  • Протягом 25 жовтня російські окупанти завдали чотири удари по Бахмуту. Внаслідок обстрілів загинула одна людина, пошкоджені житлові будинки та об'єкти інфраструктури.
  • Протягом 25 жовтня через обстріли російської армії у Бахмуті загинула одна людина. У Дробишевому виявили тіла чотирьох людей, які загинули під час окупації.
  • В Донецькій області у селищі Велика Новосілка російська армія вела обстріл фосфорними боєприпасами, які заборонені Женевською конвенцією

Читайте також

Зараз у Бахмуті — передова українського духу — Череватий про оборону міста

На початок