Два мільйони гривень для ЗСУ. Львівська хорова капела "Дударик" закрила збір грошей на безпілотник

Два мільйони гривень для ЗСУ. Львівська хорова капела "Дударик" закрила збір грошей на безпілотник

Два мільйони гривень для ЗСУ. Львівська хорова капела "Дударик" закрила збір грошей на безпілотник
Львівська ОВА

Сьогодні, 26 жовтня, Львівська чоловіча хорова капела "Дударик" оголосила про завершення збору грошей на безпілотник для 24 ОМБр імені Короля Данила. За результатами європейського турне та виступів в Україні вдалось заробити 2 мільйони гривень. Про це повідомили у пресслужбі Львівської ОВА.

Збір вдалося закрити завдяки концерту "Дударик та друзі", який відбувся 25 жовтня у Львові. Тоді зібрали 150 тисяч гривень. Це на 50 тисяч гривень більше, ніж було потрібно.

"Це була зустріч львів’ян, які невербально домовились прийти і закрити збірку для 24 ОМБр. Наш концерт слугував доброю нагодою для цього діла. Такої солідарної спільноти ще пошукати! Невдовзі хлопці випустять це птаство нам на перемогу, а кацапству на лихо", – каже диригент та керівник "Дудрика" Дмитро Кацал.

Концерт "Дударик і друзі"
Концерт "Дударик і друзі". Львівська ОВА

Про збір грошей на безпілотник Львівська хорова капела оголосила 9 вересня. Відтоді музиканти вирушили у європейське турне, влаштували благодійні концерти у Польщі, Німеччині, Австрії, а також провели низку виступів у Львові.

Ще один концерт "Дударик та друзі" відбудеться 22 листопада у Національному театрі імені Марії Заньковецької. Гроші з другого концерту і 50 тисяч з першого підуть на зимовий комплект для захисників. Там виступлять Соломія Чубай, Олег Онещак, Наталя Рибка-Пархоменко, Микола Береза, Олександра Люта, Юрій Йосифович, Уляна Горбачевська, Віталій Боднар, Марія Онещак. Рок-оркестра, музики оркестру та Дударик-Forever.

Читайте також

Збиратимуть гроші для львівських військових: хорова капела "Дударик" вирушає у тур Європою

"Зробили свою інтерпретацію, а оригінал — заборонили". У Львові записують пісні, викрадені росіянами

На початок