На Донеччині почались віялові відключення електроенергії. Що відомо

На Донеччині почались віялові відключення електроенергії. Що відомо

На Донеччині почались віялові відключення електроенергії. Що відомо
Фото: УНІАН

На Донеччині у Бахмутському, Краматорському, Покровському та Волноваському районах з 26 жовтня вводять віялові відключення електроенергії.

Про це повідомила пресслужба ДТЕК Донецькі електромережі.

Наразі графік відключень пресслужба енергетичної компанії не оприлюднила.

Відключення електрики, зазначили в компанії, триватиме не більше чотирьох годин. Протягом однієї доби можливе повторне відключення, попередили в ДТЕК Донецькі електромережі.

"Якщо ваш будинок відключався з 8 до 12 ранку, то якщо стабілізаційне відключення триватиме протягом дня, повторне відключення буде з 20.00 до 00.00. Також можлива невелика похибка у часі в межах додаткових 30-40 хвилин для перепідключення електропостачання між групами", — пояснили в енергетичній компанії.

"Якщо у вас після відключення за графіком не з’явилось світло в межах 4-4,5 годин — просимо повідомляти нам про це через канали комунікації: Viber та Telegram бот, через наші сторінки в соцмережах Facebook", — зазначили в повідомленні.

На сайті компанії нагадують, що після введеня воєнного стану в Україні, ДТЕК Донецькі електромережі припинили оприлюднювати у відкритому доступі інформацію про відключення та терміни відновлення електропостачання.

"Дізнатися про відключення за вашою адресою можна в каналах обслуговування (контакт-центр, приватне повідомлення на сторінці компанії у Facebook), повідомивши адресу, за якою відсутнє електропостачання", — додали у повідомленні.

Також можна зателефонувати:

  • 0 800 500 473, (0629) 450 473,
  • +38 (096) 450 0 473, +38 (099) 450 0 473, +38 (093) 450 0 473,
  • +38 (067) 885 48 89 (лінія для юридичних клієнтів).

Жителів області закликають заощадливо використовувати електроенергію: користуватися енергоємними пристроями по черзі, а у пікові години (з 06:00 до 11:00 та з 17:00 до 23:00) зменшити споживання електрики.

Про початок віялових відключень у Слов'янську повідомив очільник міської ВА Вадим Лях.

"Почалися віялові відключення для стабілізації системи енергопостачання. Їх точного графіку не існує, адже вимкнення відбувається автоматично. Але слід звикати до того, що такі явища будуть і надалі", — звернувся до жителів Слоав'янська Лях

Що відомо

  • З 10 жовтня російські війська завдали близько 300 ударів по енергосистемі України, було зруйновано 30% українських електростанцій. Це спричинило масові відключення світла.
  • Директор Центру досліджень енергетики EIR Center Олександр Харченко заявив, що близько 40% загальної інфраструктури та генеруючих потужностей енергетичної системи України серйозно пошкоджено.
  • Заступник керівника Офісу президента Кирило Тимошенко. повідомив, що з 20 жовтня по всій території України будуть запроваджуватись обмеження на користування електроенергією. В першу чергу обмеження стосуватимуться підприємств та заводів, але українців також просять економити електрику. Якщо буде брак електроенергії, то в Україні почнуться віялові відключення світла.

Читайте всі новини Донбасу в Telegram, Viber, Facebook, YouTube та Instagram

На початок