Втрати Волині: повідомили про загибель чотирьох військовослужбовців

Втрати Волині: повідомили про загибель чотирьох військовослужбовців

25 жовтня в громадах області повідомили, що у боях з російськими військами загинули ще четверо волинян: Святослав Троцюк, Ярослав Сидор, Ігор Коптюк та Іван Павлишин.

Інформацію про бійців підтвердили в обласній військовій адміністрації.

Ігор Коптюк

У Нововолинській міській раді сповістили, що у бою 12 жовтня загинув військовослужбовець Ігор Коптюк. Захиснику був 41 рік.

Волинь загиблі
Ігор Коптюк.

Відомо, що боєць загинув під час артилерійського обстрілу на Донеччині, поблизу села Грибовиця. Коли жителі Нововолинська зможуть попрощатися із Ігорем Коптюком повідомлять пізніше.

Святослав Троцюк

Житель міста Камінь-Каширськ Святослав Троцюк загинув у бою ще 4 липня. Смерть 46-річного захисника підтвердили лише зараз, – повідомили на сторінці громади.

Волинь загиблі
Святослав Троцюк.

Відомо, що Святослав Троцюк ще 2015-го став на захист України, служив у зоні АТО. Про зустріч загиблого солдата в громаді повідомлять пізніше.

Іван Павлишин

В Іваничівській громаді оголосили триденну жалобу через загибель у війні місцевого жителя Івана Павлишина, – сповістили в селищній раді. Захиснику було 26 років.

Волинь загиблі
Іван Павлишин.

Боєць загинув ще наприкінці квітня внаслідок мінометного обстрілу на Донеччині. 27 жовтня в громаді мають зустріти тіло загиблого захисника. Цього ж дня Івана Павлишина перепоховають у рідному селищі.

Ярослав Сидор

Захищаючи Україну також загинув житель села Угринів Ярослав Сидор, – повідомили на сторінці Городищенської громади. Захиснику був 51 рік.

Через загибель старшого сержанта в громаді оголосили триденну жалобу. Попередньо, ховатимуть Ярослава Сидора у неділю, 30 жовтня.

Вибір редакції

На початок