Херсонець варить каву у Львові та збирає на дрон для ЗСУ

Херсонець варить каву у Львові та збирає на дрон для ЗСУ

Херсонець варить каву у Львові та збирає на дрон для ЗСУ
Фото: Дмитро Сивак

Херсонець Дмитро Сивак зараз працює у Львові — варить оригінальну каву і волонтерить. Чоловік допомагає військовим, які зараз на Півдні України звільняють села і міста від військових РФ. Нині Дмитро відкрив збір на квадрокоптер для друга, який зараз під Херсоном.

За його словами люди відправляють різні суми: 100, 1000 і більше гривень.

"Більшість перерахувань це невеликі платежі. І я розумію, що цінність їх значно більша, бо у когось ці гроші можуть бути останніми", — говорить чоловік.

До війни Дмитро організовував дитячий табір на Зелених Хуторах Таврії. Зараз, розказує Дмитро, багато донатять саме діти, які відпочивали. Деякі перерахування від підлітків, це гроші, які вони самі заробили.

"Багато моїх дітей з дитячого табору перераховують. У мене велика аудиторія людей, які мене добре знають і довіряють. Зараз багато моїх близьких друзів воюють і ми намагаємося їм допомагати", — каже волонтер.

Останній донат, каже Дмитро, приємно здивував. Він був від сусідки-пенсіонерки і її подружки. Вони перерахували на дрон пенсію, яку отримали від окупаційної влади. На передодні сусідка подзвонила і сказала, що завтра має отримати пенсію в рублях. Але спочатку хотіла відмовитися від неї, але отримали, поміняли на гривні і перерахували нам.

"Цій пенсіонерці донька сказала, що я збираю гроші на квадрокоптер. Раніше ми постійно сварилися з цією сусідкою, коли ми збиралися біля вогню з гітарою. А зараз вона в окупації і допомагає фінансово", — розказує херсонець.

Херсонець варить каву у Львові та збирає на дрон для ЗСУ
Фото: Дмитро Сивак

Волонтерить Дмитро не один. У них ціла команда: два куми та подруга зі своїм братом. У кожного своя місія. Хтось відкриває збір, хтось займається пошуком, покупкою, а хтось доставляє на передову.

"Вже зібрали дві машини, тепловізор, бронежилети та купа дрібничок. Загалом більше ніж на пів мільйона гривень", — розповів Дмитро Сивак.

Читайте також

Читайте нас у Тelegram: Суспільне Херсон

Підписуйтесь на Суспільне Херсон у Viber

Вибір редакції

На початок