Імунізація під час карантину: як проводять щеплення у херсонських лікарнях

Імунізація під час карантину: як проводять щеплення у херсонських лікарнях

Імунізація під час карантину: як проводять щеплення у херсонських лікарнях УНІАН

Відповідно до рекомендацій Всесвітньої організації охорони здоров'я у Херсоні продовжують планову вакцинацію під час COVID-19. У всіх лікарнях імунізація відбувається з дотриманням заходів профілактики та інфекційного контролю.

У Херсоні - три міські лікарні, і жодна з них вакцинацію на час карантину не припиняла. Таку інформацію надали Суспільному відповідальні за вакцинацію в кожній із лікарень.

Заступниця головного лікаря з педіатричної служби Херсонської міської клінічної лікарні ім. Тропініних Людмила Панченко розповіла:

"На базі лікарні працює 3 дитячі поліклініки. Після спалаху COVID-19, батьки боялися приводити дітей до лікарень. Наразі ситуація стабілізувалася і у лікарні активно проводять планову вакцинацію".

Імунізація під час карантину: як проводять щеплення у херсонських лікарняхУНІАН

У поліклініці №2 цієй лікарні працює здоровий блок, для уникнення контакту з хворими дітьми. У разі випадку захворювання на ГРВІ, лікарі працюють дистанційно або виїжджають до хворих.

"Ми маємо змогу проводити активну планову вакцинацію від дифтерії, коклюшу, стовбняку, гепатиту, корі та інших захворювань. Наприклад, за один день - 28 квітня, зробили 77 вакцин", - говорить завідувачка дитячої поліклініки №2 Херсонської міської клінічної лікарні ім.Тропініних Олена Берест.

Імунізація під час карантину: як проводять щеплення у херсонських лікарняхУНІАН

У Херсонській міській лікарні ім. Карабелеша лікарі завчасно зізвонюються з батьками і узгоджують дату та час вакцинації.

"Для того аби здорові діти не контактували з хворими вакцинація проводиться в окремі дні – вівторок та четвер. Планова вакцинація не зупинялась, ми лише внесли корективи в процес. Вакцинами ми забезпечені на 100 %", - говорить заступниця медичного директора Херсонської міської клінічнлї лікарні ім. Карабелеша Віта Самодіна.

Імунізація під час карантину: як проводять щеплення у херсонських лікарняхУНІАН

У Херсонській міській клінічній лікарні ім. Лучанського корективи у роботу не вносили. Імунізація проходить у спеціальних кабінетах.

"Планова імунізація проводиться за призначенням дільничого лікаря та за згодою батьків. За останній тиждень зробили 155 вакцин та 21 туберкульозну пробу (манту)", - розповіла старша медична сестра дитячої поліклініки ім. Лучанського Ірина Олефіренко.

У всіх лікарнях імунізація відбувається з дотриманням заходів профілактики та інфекційного контролю. Вакцинація проводиться в добре провітрюваних кабінетах, які регулярно дезінфікують.

Юлія Щетина, Таміла Іванова.

Категорії
ПолітикаЕкономікаКультураСвітСпортВідеоПодіїТоп дняПриродаРегіониСтильДітиНаукаТехнологіїУрбаністикаЇжаДомашні твариниЛюди