Майже півтори тисячі хворих на COVID-19 виявили за тиждень на Полтавщині

Майже півтори тисячі хворих на COVID-19 виявили за тиждень на Полтавщині

Майже півтори тисячі хворих на COVID-19 виявили за тиждень на Полтавщині
Фото: pexels.com

Протягом тижня на Полтавщині виявили майже півтори тисячі нових випадків захворювання на коронавірус. Про це 24 жовтня Суспільному розповів епідеміолог обласного центру контролю та профілактики хвороб Андрій Байбарза.

Від 17 до 23 жовтня на Полтавщині підтвердили 1 495 випадків інфікування на СOVID-19. Тижнем раніше хворих було більше – 2 048.

"Імунізація знижує тяжкість перебігу захворювання і зменшує ймовірність померти від цього захворювання. Рекомендується провести бустерну імунізацію, навіть якщо людина двічі щеплена, то все-одно рекомендується робити бустерне третє щеплення. Бустерну дозу роблять через місяць після останньої імунізації".

Вакцинуватися жителі Полтавської області можуть в усіх пунктах щеплення, каже Андрій Байбарза.

"Якщо у вас немає навіть декларації, всі центри продовжують імунізацію, всі пункти проведення щеплення працюють. Немає тих, що були у торгових центрах і у місцях масового скупчення людей. А пункти проведення щеплення при закладах охорони здоров`я, при амбулаторіях працюють в усіх населених пунктах".

За увесь період пандемії СOVID-19 на Полтавщині підтвердили у 213 578 людей. Одужали за увесь час 204 659 людей. Із них за тиждень – 2 555, говорить лікар.

Летальних випадків за увесь час – 4 416.

Що відомо

  • Востаннє карантинне зонування в Україні Міністерство охорони здоров’я визначило напередодні повномасштабного вторгнення Росії до України – 23 лютого 2022-го року.
  • Уперше карантин через коронавірус в Україні запровадили 12 березня 2020-го.
  • Перший випадок захворювання на коронавірус на Полтавщині виявили у березні 2020-го року.
  • В область вакцину від коронавірусу уперше доставили 24 лютого 2021-го року.
На початок