У Кременчуці тролейбуси виїхали на маршрути: графік руху

У Кременчуці тролейбуси виїхали на маршрути: графік руху

У Кременчуці тролейбуси виїхали на маршрути: графік руху
фото: Кременчуцька міська рада

У місті Кременчук на Полтавщині від 24 жовтня відновили роботу тролейбусів. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомивКременчуцький міський голова Віталій Малецький.

Тролейбуси зранку курсуватимуть з 5:00 до 10:00. Увечері виїжджатимуть о 15:00 та завершуватимуть роботу о 18:00.

Згідно з повідомленням, пасажирський транспорт, який не використовує електроенергію, працюватиме у звичайному режимі. Вивести тролейбуси на маршрути дозволила Полтавська обласна військова адміністрація.

Що відомо

  • З 10 жовтня внаслідок ударів, які завдали російські військові по території України, було зруйновано 30% українських електростанцій. Це спричинило масові відключення світла.
  • Із 20 жовтня по всій території України запровадили обмеження на користування електроенергією. Про це в ефірі телемарафону на Суспільному заявив заступник керівника Офісу президента Кирило Тимошенко.
  • 20 жовтня Рада оборони області ухвалила рішення про заборону використання пасажирського електротранспорту. Про це у своєму Telegram-каналі начальник обласної військової адміністрації Дмитро Лунін.
  • У Полтаві від 24 жовтня відновили роботу тролейбусів. Зранку електротранспорт виїжджатиме на маршрути о 05:00, а повертатиметься у депо о 10:00. Увечері тролейбуси працюватимуть із 16:00 до 20:00.
На початок