В Онуфріївці на Кіровоградщині втрати від падіння ракети компенсують з резервного фонду

В Онуфріївці на Кіровоградщині втрати від падіння ракети компенсують з резервного фонду

Ексклюзивно
В Онуфріївці на Кіровоградщині втрати від падіння ракети компенсують з резервного фонду
Онуфріївка Кіровоградської області, яма, яка утворилась внаслідок падіння уламків російської ракети, 23 жовтня 2022 року. Суспільне Кропивницький. Суспільне Кропивницький

В Онуфріївці Кіровоградської області збитки від падіння уламків ракети, яку збила протиповітряна оборона 23 жовтня під час ракетного обстрілу України Росією, компенсують з місцевого резервного фонду. Яка це сума – рахують, розповів Суспільному голова Онуфріївської громади Віталій Береза: "Тільки у приватному секторі збитків більше мільйона".

Зі слів голови, у селищній раді створили комісію, яка обійшла всі будинки з пошкодженнями від вибуху. "Будемо намагатися задовольнити потреби – на придбання будматеріалів або виділення фінансової допомоги. Є фонд, екстрено збирається виконком і постараємося найближчим часом надати фінансову допомогу. Зараз все тільки підраховується, збираються заяви від громадян".

"Повилітали у нас вікна, далі я нічого не бачила. Світла у нас не було, світло пропало. У мене був шок, я тільки думала, щоб усі живі були", – так про вибух розповідає Любов Маленікова. Чоловік вночі був на роботі, жінка спала. У будинку була ще її мама.

"Даху немає, вікон немає. Загалом, одні стіни вже тільки залишилися і все", – такі наслідки від падіння уламків ракети побачив Станіслав Маленіков після того, як повернувся з роботи. Пошкоджений дах поки накрили плівкою. Станіслав Маленіков оцінює збитки від руйнування будинку у 200 тисяч гривень. "Поки ремонт триватиме, будемо жити у брата на квартирі, який на війні", – говорить він.

Читайте також

  • До 23 години. В Кіровоградській області починають аварійні відключення електроенергії
  • "Для мене мій чоловік герой, тому що витримав і не зламався у російському полоні". Дружина звільненого бійця Сергія Шерекіна Інна Політ розповіла про його стан
Підписуйтеся на новини Суспільне: Кропивницький у Вайбері , Телеграм, Інстаграм та Ютуб
На початок