Збирають на безпілотник: у Черкасах відбудеться доброчинний концерт

Збирають на безпілотник: у Черкасах відбудеться доброчинний концерт

Збирають на безпілотник: у Черкасах відбудеться доброчинний концерт
Фото Сергія Боброва

Черкащан запрошують на доброчинний концерт "В темряві". Ініціатор концерту актор, волонтер і музикант Сергій Бобров розповів, що під час концерту збиратимуть кошти на безпілотник для Збройних Сил України.

У Черкаському академічному музично-драматичному театрі відбудеться доброчинний музичний концерт "В темряві". Захід ініціював актор, волонтер і музикант Сергій Бобров, аби дозбирати кошти на безпілотник для розвідників 72 бригади.

"Коли ми готували програму «Мостив результаті показу театральної програми «Мости» артистам вдалося зібрати 45 350 гривень на безпілотник для оборонців.», то усвідомлювали, що не можемо відразу зібрати всю суму на безпілотник. Тож подумав, що треба робити ще якісь заходи і вирішив організувати благодійний концерт «В темряві». Останнім часом почастішали повітряні тривоги, а вороги б’ють по об’єктах енергетики. Тому людям необхідно економити електрику. Основна ідея заходу – використати мінімум електроенергії, натомість – максимум творчої", – розповів Сергій Бобров.

Під час концерту музиканти зіграють для черкащан 15 ліричних композицій про кохання, дитинство, спогади, зазначив організатор. Під час концерту зіграють четверо виконавців, зокрема:

  • актор, волонтер і музикант Сергій Бобров;
  • учасник гуртів «Ефект метелика» та «FLATCHER», гітарист Максим Кривобородов;
  • піаністка Прасков’я Бєлкіна;
  • перкусіоніст Максим Мусієнко.

Сергій Бобров зазначив, що люди, яким не вдасться відвідати захід, можуть подивитися онлайн-трансляцію.

театр
Фото Сергія Боброва

Захід відбудеться 24 жовтня о 18:30 годині.

Читайте нас у Telegram: головні новини Черкащини та України

Дивіться нас на YouTube: найцікавіші новини Черкащини та України

Читайте також

Вибір редакції

На початок