Лінія психологічної підтримки у Полтавській ТГ: скільки звернулося людей

Лінія психологічної підтримки у Полтавській ТГ: скільки звернулося людей

Лінія психологічної підтримки у Полтавській ТГ: скільки звернулося людей
Фото: pexels.com

У Полтавському центрі соціальних служб працює лінія психологічної підтримки. Звернувшись, люди можуть отримати безплатну психологічну допомогу під час війни. З початку 2022-го року на лінію звернулося близько 250 людей. Про це Суспільному повідомив заступник директора центру Сергій Майхер.

Лінія психологічної підтримки працює у будні. З 8:30 до 17:00 психологи надають консультації по телефону, окрім періоду, коли оголошена повітряна тривога.

"На лінії працюють чотири фахівці з соціальної роботи, які мають відповідну освіту та можуть надавати первинну психологічну підтримку. Після закінчення консультації по телефону необхідно домовитись зі спеціалістом про дату та час проведення консультації на базі Полтавського міського центру соціальних служб, якщо є необхідність."

Від початку 2022-го року жителі Полтавської громади та переселенці зверталися на лінію щодо питань, які пов’язані з війною, а саме:

  • страхи та панічні атаки через бойові дії;
  • алгоритм дій у критичних ситуаціях;
  • подолання наслідків втрати близької людини;
  • реагування дітей на звуки сирен;
  • питання адаптації на новому місці, зокрема, за кордоном;
  • допомога рідним військових.

Отримати безплатну консультацію психолога можна за телефонами: 050 441 9919 та 050 441 9912.

Що відомо

  • Лінія психологічної підтримки при Полтавському міському центрі соціальних служб діє від квітня 2020-го року. Психологи у цей час допомагали людям, зокрема, подолати тривоги через ризики захворювання на COVID-19, повідомив Суспільному заступник директора міського центру соціальних служб Сергій Майхер.
  • Від початку повномасштабного вторгнення Росії на територію України лінія психологічної підтримки розпочала роботу з 28 лютого.

Читайте також

Як заспокоїти себе і дітей: поради полтавської психологині в умовах ймовірного вторгнення

Вибір редакції

На початок