Ракетні удари на Хмельниччині по об'єктах критичної інфраструктури. Що відомо і коли буде світло

Ракетні удари на Хмельниччині по об'єктах критичної інфраструктури. Що відомо і коли буде світло

Ракетні удари на Хмельниччині по об'єктах критичної інфраструктури. Що відомо і коли буде світло
Фото: УНІАН

Сьогодні, 22 жовтня, під час повітряної тривоги російські війська завдали удари по об'єктах критичної інфраструктури нашої області. Сили ППО теж відпрацювали декілька ракет.

Про це повідомив начальник Хмельницької ОВА Сергій Гамалій.

За його словами, є прильоти в Хмельницькому та Шепетівському районах.

"В результаті атак відсутнє електропостачання у цих районах. За попередньою інформацією, травмованих та загиблих осіб немає. Проводяться роботи з відновлення електропостачання ", - зазначив Сергій Гамалій.

Під час ракетного обстрілу був приліт в один із об’єктів критичної інфраструктури, повідомив Хмельницький міський голова Олександр Симчишин.

"Постраждалих немає. В кількох житлових будинках пошкоджено вікна. Маємо також успішну і результативну роботу ППО, частину ракет збили. Ремонті бригади енергетиків і комунальників одразу ж після завершення повітряної тривоги приступили до роботи. Попередньо прогнозуємо відновлення аварійного режиму живлення впродовж дня. Спочатку заживлятиметься критична інфраструктура, далі поступово населення. Але хочу одразу попередити, що після аварійного заживлення з електроенергією можливі перебої, адже прильоти були і в інших регіонах", - поінформував Симчишин.

За його словами, часткове відновлення водопостачання і роботи каналізаційного господарства прогнозується впродовж дня.

"Медичні заклади міста працюють на автономному живленні. Електротранспорт у Хмельницькому наразі не працює", - додав Олександр Симчишин.

Станом на 16.00 у Хмельницькому, за словами Симчишина, частково відновлено водопостачання та робота каналізаційного господарства.

"Води поки не буде в частині Південно-західного мікрорайону та на Гречанах. З енергопостачанням ситуація трохи складніша. Поки заживили тільки критичну інфраструктуру і невелику частину населення", - повідомив Хмельницький міський голова Олександр Симчишин.

Читайте також

Слідкуйте за новинами Суспільного Хмельницький у Telegram, Viber, YouTube та Instagram.

На початок