Із Запоріжжя потягом евакуювали понад 50 літніх людей

Із Запоріжжя потягом евакуювали понад 50 літніх людей

Із Запоріжжя потягом евакуювали понад 50 літніх людей
Запоріжжя, 21 жовтня. Евакуація літніх людей з геріатричного пансіонату. Фото: ГУ ДСНС в Запорізькій області

Понад 50 літніх людей 21 жовтня евакуювали потягом із Запоріжжя. Більшість із них — з обмеженими фізичними можливостями та потребують постійного нагляду з боку соціальних працівників.

Про це повідомили у пресслужбі ДСНС в Запорізькій області.

"Сьогодні, 54 людини посадили на поїзд. Більшість людей літнього віку, з обмеженими фізичними можливостями та потребують постійної допомоги соціальних працівників. Загалом, з початку війни з пансіонату на більш безпечну територію вже доправили 250 людей", – розповіла директорка геріатричного пансіонату Галина Гончаренко.

Серед пацієнтів геріатричного пансіонату — 5 жителів Оріхова. Напередодні їх доправили до обласного центру, адже подальше перебування в місті стало неможливим, кажуть рятувальники.

Із Запоріжжя потягом евакуювали понад 50 літніх людей
Запоріжжя, 21 жовтня. Евакуація літніх людей. Фото: ГУ ДСНС в Запорізькій області

20 жовтня співробітники ДСНС разом з представниками Товариства Червоного Хреста об'їхали адреси, за якими ще залишились люди та допомогли винести особисті речі та всі необхідні документи.

"Троє людей лежачих вивезли. Всі живі-здорові, довезли, все нормально", — розповів Віталій Цибарєв, командир загону швидкого реагування Запорізького обласного товариства Червоного Хреста.

Це був третій рейс з евакуації маломобільних людей із прифронтового Оріхова. У попередні до західних регіонів України було вивезено 44 особи. Тоді міський голова Оріхова Анатолій Хворостянов повідомив, що станом на перше жовтня у місті залишалося ще до 60 місцевих.

Читайте також

В Оріхові кілька днів відсутній мобільний зв'язок. Через постійні обстріли окупантів відновити його поки не вдається

Підписуйтеся на Суспільне Запоріжжя у Viber або в Telegram

На початок