На Київщині продовжили дистанційку ще на тиждень

На Київщині продовжили дистанційку ще на тиждень

Доповнено
На Київщині продовжили дистанційку ще на тиждень
Фото: Unsplash

На Київщині з 24 по 28 жовтня у всіх закладах освіти продовжили дистанційне навчання. Про це повідомляє Київська обласна військова адміністрація.

Йдеться про освітні заклади загальної середньої, дошкільної, професійної (професійно-технічної) та фахової передвищої освіти будь-якої форми власності.

Таке рішення ухвалили під час засідання оперативного штабу Ради оборони Київської області 13 жовтня 2022 року. Воно пов'язане із посиленою загрозою ракетних обстрілів Російської Федерації.

"Також за рішенням педагогічних рад 99% закладів загальної середньої освіти Київщини осінні канікули перенесли на зимовий період", – зазначено в повідомленні.

Що відомо

  • 10 жовтня внаслідок ракетного обстрілу з боку РФ території Київщини зазнали пошкоджень близько 30 об'єктів критичної і цивільної інфраструктури. Одна людина загинула, десятеро — поранені. Над областю було збито 12 російських ракет.
  • Заклади освіти Київщини з 10 до 14 жовтня працювали у дистанційному режимі. Це 649 закладів загальної середньої освіти та 623 заклади дошкільної освіти. Заклади професійної та фахової передвищої освіти також навчались дистанційно.
  • У Макарівській громаді на Київщині шкільні осінні і зимові канікули поєднають. Вони триватимуть орієнтовно більше, ніж 3 тижні.

Читайте також

Вдруге вибило вікна: в Житомирі ракетний удар знову пошкодив будівлю однієї зі шкіл

У Чернівцях планують закупити обігрівачі для укриттів в школах і дитсадках. Коли отримають

На початок