Як економлять електроенергію на швейному підприємстві, у службі таксі та у домівці в Ужгороді

Як економлять електроенергію на швейному підприємстві, у службі таксі та у домівці в Ужгороді

Як економлять електроенергію на швейному підприємстві, у службі таксі та у домівці в Ужгороді
Суспільне Ужгород

Закарпатців просять із розумінням поставитися до можливих відключень електроенергії в області через пошкодження інфраструктури. Про це Суспільному повідомила речниця ПРАТ Закарпаттяобленерго Наталія Петерварі.

За її словами, від 21 жовтня з 7 до 22 години застосують графіки обмеження електроенергії. Як зараз економлять електроенергію на швейному підприємстві, у службі таксі та у домогосподарстві дізнавалися журналісти Суспільного.

Одна зі служб таксі в Ужгороді має тільки електромобілі. Свої авто заряджають вночі, розповідає директор Євген Дутка. "В період, коли найменше навантаження на мережу. До сьомої години ми стараємося, щоб усі автомобілі виїжджали заряджені. Насправді ми не можемо зекономити багато на електроенергії, тому що робота нашої служби вона максимально оптимізована в затратній частині. Ми працюємо понад чотири роки і все, що можна було оптимізувати, вже оптимізували. Але разом з тим, ми працюємо над тим, щоб не завантажувати мережу, тоді, коли це є важливим", — каже директор.

Економія електроенергії
Суспільне Ужгород

Ужгородка Олександра Бурковська розповіла, як вона економить електроенергію: "Я збираюся на роботу і хочу вимкнути всі свої електроприлади та гаджети, щоб трохи зекономити електроенергію, поки буду на роботі. Можливо це мінімум, але, якщо це буде 10 тисяч людей, які вимкнуть всі гаджети, поки будуть на роботі. Стараюся прати після одинадцятої години і всі побутові справи робити у цей час".

Економія електроенергії
Суспільне Ужгород

Електроенергію економить і ужгородська швейна фабрика. Директорка підприємства Мирослава Каламуняк каже: більш ніж половина машинок працюють в економному режим. Директорка показує дві швейні машинки: "Якщо тут 1,2 вата потужність, то тут — 0,2, у другій машинці мотор маленький і його споживання електроенергії. Звичайно, що перша машина краща, надійніша, але там, де ми можемо простішу машину використати, ми це робимо".

Економія електроенергії
Суспільне Ужгород

20 вересня Рада оборони Закарпатської області ввела обмеження на споживання електроенергії для підприємств з 7-ї до 23 години, розповів речник військової адміністрації Роман Молдавчук. "Це стосується, в першу чергу, великих споживачів електроенергії. Обмежити електроспоживання з 7 до 23 години. До них це довели, вони знають, хто скільки споживає, їм встановлений ліміт. До домогосподарств ми звертаємося з проханням обмежити електроспоживання в ці періоди. Наприклад, не вмикати електроприлади, котрі споживають багато електроенергії без крайньої потреби", — повідомив речник.

За словами Романа Молдавчука, наразі невідомо доки діятимуть обмеження на споживання електроенергії підприємствами.

Читайте також:

  • Відключення електрики в Україні, воєнний стан на окупованих територіях, санкції проти Ірану. 239 день війни. Онлайн
  • Чехія передасть новий пакет військової допомоги для України
  • У британській розвідці припускають відступ військ РФ на Херсонщині
  • ЗСУ відбили дев'ять атак військ РФ на Донбасі — Генштаб

Читайте нас у Telegram, Viber та Instagram

На початок